Přidej
aktualitu
Vozejkov v roce 2020 a novinky roku 2021
12.1.2021 | Celá ČR | Mrázková Marcela redakce VOZEJKOV

Vozejkov v roce 2020 a novinky roku 2021

Těší nás, že se komunita vozmenek a vozmenů využívající komunitní portál Vozejkov neustále rozrůstá. V roce 2020 jsme spolu s vámi publikovali téměř 300 příspěvků a výrazně rozšířili počet registrovaných členů. Co pro vás chystáme nového?

Projekt České asociace paraplegiků – CZEPA komunitní portál Vozejkov je tady pro vás. Nabízí vám možnost bezplatně publikovat vaše zkušenosti, názory i životní trable, s nimiž vám rádi pomůžeme, pokud to bude v našich silách. Stále je možné zdarma propagovat akce vhodné pro vozíčkáře a vkládat inzerci.

 

Publikujte na Vozejkově, má to smysl

 • Vozejkov měsíčně osloví průměrně 7000 čtenářů (jde o unikátní přístupy)
 • Na Vozejkově je  průměrně každý druhý den publikován nový příspěvek
 • Mnozí z vás využívají výhod registrovaných členů, ke konci roku 2020 vás bylo více jak 1600
 • Rozšířili jsme i nabídku pro společnosti, které mají zájem o propagaci na komunitním portálu. Za velice výhodných podmínek nabízíme NOVÝ bannerový pruh, který se zobrazuje na úvodní stránce a pod každým publikovaným příspěvkem. Velikost banneru si může inzerent určit sám, na výběr má z několika možností
 • Redakční tým Vozejkova si stále klade za cíl nejen monitorovat problémy, které vozíčkáře tíží, ale také aktivně oslovovat dotčené subjekty s žádostí o vyjádření. Naší snahou je, aby si kompetentní orgány existenci problému uvědomili a iniciovali pozitivní změnu. Toto je prostor určený také vám. Napište nám, co vám právě komplikuje život a proč.
 • Stále se snažíme monitorovat bezbariérovou přístupnost České republiky. Sledujeme přístupnost nejen budov, ale i společenských, kulturních i politických akcí
 • Stále je vám zcela zdarma k dispozici naše poradna, kterou s velkou pečlivostí spravuje náš tým odborníků. Kvalifikovaná a odborná vyjádření jsou pro náš tým samozřejmostí. Složitější problematika je řešena v součinnosti celého týmu, mnohdy i na základě osobní konzultace. V každém případě se maximálně snažíme o individuální přístup k potřebným

 

Co u nás najdete

 • Poskytujeme odborná stanoviska k sociální problematice a k úpravám legislativy. Pokud je to nutné, iniciujeme změny zákona
 • Nabízíme informace a služby spinální specialistky  
 • Informace o činnosti peer mentoringu
 • Publikujeme příběhy osob, které využili možnosti ubytování v našem startovacím a tréninkovém bydlení
 • Příspěvky našich členů

 

Bezplatný newsletter

Každý registrovaný uživatel komunitního portálu Vozejkov může bezplatně odebírat newsletter. Proč o jeho odběr projevit zájem? Je to jednoduché, vše podstatné vám bude zasláno jednou měsíčně přímo do vašeho emailu. Přehledně, srozumitelně, souhrnně. Některé informace dokonce s předstihem (například nabídka volných pracovních míst). Nebojte vaši schránku nezahltíme. Máme velkou radost, že se vám náš newsletter líbí a jeho čtenost dosahuje více jak 40% z celkového počtu oslovených.  Děkujeme! Máte zájem o odběr? Napište na email redakce redaktor@czepa.cz.

 

Společně jsme aktivní i na sociálních sítích

Sociálním sítím, respektive Facebooku Vozejkova se věnujeme se stejnou pečlivostí jako komunitnímu portálu samotnému. Jde o výborný a rychlý způsob, jak vás oslovit, zároveň můžete snadno komunikovat i vzájemně mezi sebou. S koncem roku 2020 se facebooková stránka líbila více jak 3000 lidem a sledoval ji obdobný počet osob. Těší nás váš kontinuální a stále se zvyšující zájem a budeme rádi budete-li nás doporučovat dál, popřípadě označovat v komunikaci.

 

 

Novinky roku 2021

Komunitní portál Vozejkov nesmí ustrnout. Obsahem je třeba neustále reagovat na vývoj potřeb vozíčkářů, ale ani technologicky nechceme zaostávat. V prvním čtvrtletí tohoto roku budeme zvyšovat bezpečnost procesu registrace, formulář získá nové bezpečnostní prvky. Chystáme pro vás také několik obsahových novinek. Brzy vám představíme databázi organizací, které svým zaměřením nějak souzní s problematikou vozíčkářů. Máte se na co těšit.

 

 

Podobu Vozejkova dotváříte a určujete právě vy

Komunitní portál Vozejkov byl od počátku koncipován tak, aby jste jej mohli sami používat. Můžete publikovat články související s problematikou vozíčkářů, upozorňovat na akce s bezbarierovým přístupem. Budeme moc rádi, když se s námi podílíte o své zážitky z výletů, nebo o drobné životní příhody, je to jen a jen na vás, děkujeme.

 

Zdroj: text a foto: redakce

Přidej komentář
www.actreen.cz
baner-skoda-neridit_550x160-1.png