Přidej
aktualitu
masterchef.jpg
16.1.2023 | redakce VOZEJKOV

Staňte se i vy MasterChefem!

Televize Nova má zájem zapojit do kuchařské show i amatérské kuchaře a kuchařky se zdravotním postižením. Zájemci se nemusí se bát, že je natáčení příliš rychlé (ve skutečnosti není, je jen umně sestříhané) ani toho, že je třeba být profi kuchařem nebo kuchařkou – právě naopak, hledají se sympatičtí lidé, které baví vařit a nedělají to na profesionální úrovni. Produkčně se TV Nova vynasnaží případným zájemcům s handicapem pomoci tak, aby pro ně natáčení bylo co nejjednodušší.

Pokud by se někdo rozhodl přihlásit, budou moc rádi, vyplnění přihlášky je poměrně jednoduché. Zabere to cca 5 min, jen je potřeba přiložit foto tváře a jídla. Po vyplnění přihlášky se vám ozve produkce a domluví se s případným účastníkem dál. Konkurzy se odehrávají v Praze.

Přihláška není závazná, zájemce si může casting jen zkusit a pak se rozmyslet, popřípadě se domluvit s produkcí. Závazné je až natáčení po podepsání smlouvy. Natáčení začne kolem 15. března, koná se 3 dny v týdnu. V rámci pracovních natáčecích dnů jsou ale velké pauzy – je tam zkrátka prostor i na oddych.

Natáčení celého běhu bude trvat dva měsíce – do cca poloviny května – ale samozřejmě jen za předpokladu, že soutěžící projde až do finále. 

Není třeba se bát – soutěžící nemá být (dokonce nesmí být) profi kuchař. Hledají se charismatičtí nadšenci, kteří prostě milují jídlo!

Přihlašovací formulář zde: https://talent.nova.cz/Masterchef-Cesko

Kontaktní osoba:

Šárka Vítovcová
+420 723 020 769
casting@bypink.cz

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png