Přidej
aktualitu
Vodafone vylepšil služby pro hendikepované
2.11.2020 | Celá ČR | Mrázková Marcela redakce VOZEJKOV

Vodafone vylepšil služby pro hendikepované

Vodafone rozšířil zvýhodněnou nabídku o pevný internet a televizi. K jednomu z tarifů navíc přidal Chat Pass zdarma, díky kterému zákazníci nespotřebovávají data při chatovaní.

Před časem jsme vám nabídli rozsáhlý průzkum mobilních operátorů. U všech oslovených jsme se nejprve pustili do průzkumu webu a posléze kontaktovali pracovníka na informační lince. Podrobnější informace najdete v článku.

 

Vodafone svou nabídku rozšířil

„Pro držitele průkazu ZTP, ZTP/P a osoby závislé na pomoci ve II., III. a IV. stupni připravil tarif za poloviční cenu: 549,50 korun měsíčně. V ceně je neomezené volání i SMS, 1000 minut do zahraničí, roaming v EU a 40 GB dat (20 GB je třeba každý měsíc aktivovat v aplikaci Můj Vodafone).

Nabídku Vodafone dále rozšiřuje o neomezený tarif za 599 Kč měsíčně k internetu na doma.  A k nejlevnějšímu základnímu tarifu, který stojí 299 Kč měsíčně, přidává Vodafone navíc Chat Pass zdarma. Díky tomu se zákazníkům nepočítají data při chatování třeba v aplikaci WhatsApp nebo Skype.“ Nový redesignovaný web by měl být snáze ovladatelný i osobám s hendikepem. Všechny služby je možné aktivovat online.

 

Co budu potřebovat?

 

Podrobnější informace pro držitele průkazů ZTP najdete pod odkazem: vodafone.cz/ztp

 

Zdroj: redakce, TZ Vodafone, foto: pxhere.com


Související

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
banner-covid19-2.jpg