Přidej
aktualitu
host.png
5.9.2023 | Zahraničí | Jakub Řičica

VozejkMap zve k cestování s Hostelling International

 Hostelling International (HI) je globální síť poskytovatelů ubytování v tzv. hostelech, která existuje už více než 100 let. Organizace má přibližně 3 300 hostelu ve více než 64 zemích. Jedná se o neziskovou organizaci, jejíž cílem je pomoci mladým lidem cestovat a poznávat svět za dostupné ceny.

Hostely HI nabízejí různé typy ubytování, od společných pokojů s palandami až po soukromé pokoje. Většina z nich má k dispozici kuchyňku a společenské prostory pro hosty. Některé také poskytují jídlo, aktivity a služby jako je prádelna, úschovna zavazadel nebo půjčovna kola.

Členství v Hostelling International poskytuje řadu výhod, včetně slev na ubytování a dalších služeb.  Získáte také přístup k exkluzivním nabídkám a slevám od partnerů organizace v oblasti cestování.

HI také podporuje udržitelné cestování a usiluje o minimalizaci dopadu jejich činnosti na životní prostředí. Mnoho z jejich hostelů má certifikaci Green Key za ekologicky šetrné provozování.

Hostely HI Portugalsko ubytování 11-18 € (noc/osoba)

Hostel HI Areia Branca najdete přímo pláži, kde máte fantastické podmínky nejen pro surfování a bodyboarding, ale také dobrá místa pro rybaření a potápění. Hostel poskytuje různé možnosti ubytování, od společných pokojů s palandami, ideálních pro milovníky společnosti a cestovatele s omezeným rozpočtem, až po soukromé pokoje pro ty, kdo hledají více soukromí a klidu. Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyňku a společenské prostory, kde se mohou setkat a vyměňovat si zkušenosti s ostatními cestovateli z celého světa.

https://www.vozejkmap.cz/1636420-hostel-hi-areia-branca-portugalsko

Hostel Hi ALVADOS se nachází na Fátima Way a v přírodním parku Serras de Aire e Candeeiros, je ideální pro milovníky přírody, pozorování ptáků, batůžkáře, poutníky a turisty.  Hostel HI Alvados nabízí ubytování v různých formátech. Hosté si mohou vybrat od společných pokojů s palandami, což je skvělá volba pro cestovatele s omezeným rozpočtem a pro ty, kteří rádi poznávají nové lidi, až po soukromé pokoje pro ty, kteří upřednostňují více klidu a soukromí.

https://www.vozejkmap.cz/1636424-hostel-hi-alvados-portugalsko

 

Hostel HI Viseu zahrady a zábava

 

Procházka tímto ničím nerušeným volnočasovým prostorem, kde se setkává přírodní a historické dědictví, užijte si Viseu. Pokud hledáte přátelské, pohodové a dostupné ubytování v Portugalsku, Hostel HI Viseu je skvělou volbou pro vaše cestovatelské dobrodružství.

https://www.vozejkmap.cz/1636422-hostel-hi-viseu-portugalsko

 

Hostel HI Chorvatsko 

HI Hostel Zadar se nachází u moře 200 metrů od pláže Uskok, 20 minut chůze od centra, v turistické zóně Borik. Ubytování je vzdálené asi 31 km od přístavu Kornati, 33 km od historického muzea Biograd a 5 km od kostela sv. Chrysogona. Tento hostel je hrdý na svůj závazek k udržitelnosti a ekologickému provozu. Členství v Hostelling International nabízí hostům řadu výhod, včetně slev na ubytování v hostelu HI Zadar a dalších služeb. Členové také získávají přístup k exkluzivním nabídkám a slevám od partnerů organizace v oblasti cestování.

https://www.vozejkmap.cz/1660129-hi-hostel-zadar-chorvatsko

 

Hostelling International je důkazem, že kvalitní ubytování pro mladé cestovatele nemusí být drahé. S více než stoletou tradicí a sítí ubytovacích zařízení rozesetých po 64 zemích světa, tato nezisková organizace nabízí širokou škálu možností ubytování - od společných pokojů s palandami pro cestovatele s omezeným rozpočtem až po soukromé pokoje pro ty, kdo hledají více klidu a pohodlí.

Takže ať už plánujete své další dobrodružství kdekoli na světě, zvažte ubytování v HI hostelu. Je to skvělá volba, která přispěje nejen k vašemu pohodlí a zážitkům, ale také k ochraně naší planety.

 

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg