Přidej
aktualitu
adaptia.jpg
23.11.2023 | Celá ČR | ADAPTIA móda s.r.o.

Mimořádná příležitost - ADAPTIA móda hledá nástupce a zahajuje výprodej

Hledá se nástupce/jednatel/majitel pro společnost ADAPTIA móda s.r.o. Zároveň dochází k velkému přecenění na e-shopu www.adaptia.cz

Po 12 letech dochází k zásadní změně ve společnosti ADAPTIA móda s.r.o. Hledá se zájemce - jednotlivec, tým nebo organizace, který by převzal jako 100% vlastník a jednatel společnost (případně obchodní značku) a pokračoval v udržení a rozvoji trhu s adaptivním oblečením v ČR.

Veškeré know-how, vlastní střih, spolupráce s výrobní dílnou, e-shop s historií, zbývající zásoby....vše je tu k dispozici pro někoho, kdo využije tento moment jako šanci, která se nebude opakovat.

Z důvodu této organizační změny v tuto chvíli probíhá velké přecenění a výprodej na e-shopu www.adaptia.cz, kde můžete nakoupit veškeré zboží za velmi zajímavé ceny. Můžete se tak předzásobit, než se společnost znovu začne rozvíjet s novým vedením nebo pro případ, že by se nástupce z řad vozíčkářů neobjevil. Nejaktuálnější jsou nyní zimní kalhoty Mrazík, které jsou jediné tohoto druhu v ČR a je možné menší množství i došít ze zbývajícího materiálu, který je skladem. Stejně tak ještě máme dostatek jeans SOFT, které jsou od loňského roku bestsellerem a to v černé i šedé barvě.

Co se bude dít v dalších týdnech? 

1) proběhne výprodej hlavní části zásob na www.adaptia.cz - do konce roku 2023

2) pokud se najde nástupce, dojde k předání společnosti a informování trhu o této skutečnosti

3) pokud se nenajde nástupce, dojde po novém roce k závěrečnému doprodeji zásob a zbývající kusy budou poskytnuty jako dar organizacím zajišťujícím péči o vozíčkáře, které projeví zájem.

4) po tomto období bude buďto nastartovaná nová budoucnost společnosti s novým vedením nebo oficiálně ukončena existence společnosti ADAPTIA móda s.r.o. která jako první  vybudovala a rozvinula trh s adaptivním oblečením české výroby.

Věřím, že každý z vás v této nové situaci najde příležitost pro sebe - ať v podnikatelské možnosti nebo jako výhodného předzásobení se velmi kvalitními produkty, na které jste zvyklí.

Nečekejte dlouho, zejména klíčové velikosti se mohou vyprodat velmi rychle. 

Zájem o tuto nabídku prosím směřujte na e-mail maraj.martina@gmail.com nebo info@adaptia.cz

Nákupy a poptávky prosím směřujet na www.adaptia.cz

Martina Maraj - jednatelka společnosti ADAPTIA móda s.r.o.

 

Přidej komentář
banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png