Přidej
aktualitu
foto k článku
22.2.2012 | Celá ČR | CZEPA

Nápadník 2012

"Nápadník - sborník informací a rad pro život s postižením" je informační brožurou naplněnou informacemi, které jsou určeny jednak osobám v období těsně po úrazu či nemoci, jejichž důsledkem je úplná nebo částečná ztráta mobility, tak osobám s vrozeným postižením. 

Tak jako každý rok, tak i letos vydala Liga vozíčkářů v Brně sborník infromací a rad pro osoby se zdravotním postižením. V letošním Nápadníku si můžete přečíst ucelené informace o tzv. sociální reformě. Všechny informace vycházejí z legislativy platné od 1.1.2012.

 

V Nápadníku naleznete informace z oblasti invalidních důchodů, zaměstnávání, sociálních dávek, příspěvků, výhod pro zdravotně postižené a kompenzačních pomůcek. Naleznete zde také kontakty na různé organizace (občanské poradny, půjčovny, instituce, rahabilitace apod.)

 

 

Nápadník si můžete objednat prostřednictvím sms:

NAPADNIK mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera VAŠE JMÉNO mezera NÁZEV VAŠEHO MĚSTA (OBCE) mezera ULICE mezera ČÍSLO POPISNÉ mezera PSČ. SMS zprávu můžete napsat jak velkými, tak malými písmeny, text pište, prosím, bez diakritiky. 


Příklad: NAPADNIK POKORNY PAVEL IVANCICE DOLNI HLINKY 8 66491

Vaši SMS pošlete na telefonní číslo 902 10. Cena SMS zprávy je 79,-Kč (vč. DPH). Ihned obdržíte zpětnou SMS zprávu potvrzující, že jsme Vaši platbu obdrželi. Děkujeme. 
Službu technicky zabezpečuje KONZULTA Brno, a.s. Veveří 9, 602 00 Brno, horká linka 541 128 530, hotline@sms-operator.com. (Pro operátora Telefonica O2 je služba zajišťována ve spolupráci se společností Tanger computersystems, s.r.o.). 
Počet SMS z jednoho telefonního čísla je omezen na 3 SMS.


 

Více informací naleznete na stránkách www.ligavozic.cz.

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
coloplast-banner-550x160px-def_1.jpg