Přidej
aktualitu
pink-save-the-date-wedding-facebook-cover-1.jpg
djp_michaela_janku.jpg
dsc_0153.jpg
27.5.2021 | Celá ČR | Divadlo BARKA, otevřený kulturní prostor Ligy vozíčkářů

Originální samolepky nejen na vozík a další odměny

• Po třetím pivu je každej bažant ZLATEJ!
• Do nebe vedou schody, ale peklo je bezbar.
• Spastic People of the Universe
A jiné hlody můžete mít na samolepce a nalepit si ji třeba na ... vozík. To a jiné odměny v crowdfundingové kampani pro Divadlo BARKA.

Procházka s klapkami na očích a se slepeckou holí. Originální báseň Milana Kosmáka, autora s Downovým syndromem. Originální samolepky nejen na vozík. To je ukázka odměn, které si můžou zakoupit lidé v crowdfundingové kampani pro Divadlo BARKA, otevřený kulturní prostor Ligy vozíčkářů na portálu Donio.cz. Vlivem pandemie a dlouhé nucené přestávky se tato unikátní scéna dostala do finančních potíží. Pomoci se rozhodly právě integrované soubory, které v Barce dlouhodobě působí.


Samolepky nejen na vozík a jiné odměny

Po třetím pivu je každej bažant ZLATEJ!
Do nebe vedou schody, ale peklo je bezbar.
Spát já nemusím, ale vozík mi dej do nabíječky.
Spastic People of the Universe

A jiné hlody můžete mít na samolepce a nalepit si ji třeba na ... vozík. Nebo na sešit nebo láhev na pití nebo na močení. Vše z dílny Kriplíků pod vedením Divadla Járy Pokojského. Dostupné za pouhých 200 Kč.

Vstupenka pro dva na představení Samo.ty 
V podání integrovaného tanečního souboru Proty boty. Představení se bude konat 14. září v Brně na Moravském náměstí. Zakupte vstupenku pro dva za 400 Kč. 

Kromě odměn pro dospělé se v nabídce skrývá i třeba pohádka na míru. Stačí napsat reálie, které mají být v pohádce obsažené, a do pár dnů obdrží zájemci příběh, jehož hlavními hrdiny budou jejich děti a jejich plyšáci, kamarádi, oblíbené pohádkové postavy, případně i jejich nešvary. Seznam všech odměn a celou kampaň je k vidění na webové adrese

www.donio.cz/divadlobarka .

Klub přátel divadla – Postižení uměním

Pro všechny podporovatele a příznivce připravuje divadlo i další aktivity – například děkovný koncert, slevy, pozvánky, ale především možnost blízké spolupráce. „Lidé, kteří se s naším prostorem někdy potkali, k němu mají vřelý vztah. Rádi s nimi budeme spolupracovat, vzájemně se podporovat. I proto vznikl klub přátel Divadla BARKA s názvem Postiženi uměním,“ vysvětlila Vidurová. Že to tak je, dokládají i výpovědi členů souboru v krátkém filmu Místo, kde se hendikep stává múzou, který divadlo natočilo na začátku roku. Je ke zhlédnutí na sociálních sítích (youtube, facebook) i na webu www.divadlobarka.cz, kde jsou k dispozici i podrobnosti ke kampani, k příměstskému táboru i k finanční situaci divadla. 

https://www.youtube.com/watch?v=UI_8UMiHR2Q

 

Přidej komentář
banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png