Přidej
aktualitu
foto k článku
24.2.2022 | Celá ČR | redakce VOZEJKOV

Panenka Barbie podporuje NEEDO

Pomozte dětem pochopit odlišnosti! Děti díky panence pochopí, že ne každý člověk může chodit a být na vozíku je zkrátka normální. Navíc nákupem podpoříte sbírku pomoci částkou 500 Kč bez DPH, kterou ve formě NEEDO speciálních pomůcek budou odevzdány do jednoho z center (stacionářů) pečujících o klienty s kombinovaným postižením v České republice nebo na Slovensku.

Panenka Barbie s ohebnými klouby potěší každou holku, ale i kluka od věku 3 let. Už to není jenom modelka s vysněnými tvary, ale její výrobce Mattel rozšířil nabídku o panenky s různými typy těla, odstíny pleti, různých délek vlasů, barvou očí a taky doplnil i panenky, které mají hendikep.

Barbie na invalidním vozíku je oblečena v šatech s potisky tropických rostlin, má oranžové boty na podpatku a stylový pásek. Invalidní vozík je plně funkční, je vybaven funkční brzdou a rampou, která je kompatibilní se sérií Barbie Dreamhouse. Barbie je rovněž skvěle přizpůsobitelná díky 22 pohyblivým kloubům na krku, pažích, loktech, zápěstích, trupu, bocích, nohou, kolenou a kotnících. Panenka Barbie na vozíku může být skvělým pomocníkem při edukaci našich dětí o různých druhů postižení, se kterými se mohou v životě potkat. A možná právě tato příprava jim pomůže lépe pochopit rozdílnost při jejim seznámení v reálnem životě.

Více info o nákupu a podpoře NEEDO najdete ZDE. 

Zdroj: www.needo.cz

Foto: www.needo.cz

Přidej komentář
banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png