Přidej
aktualitu
SOUTĚŽ
SOUTĚŽ
26.5.2020 | Celá ČR | Mrázková Marcela redakce VOZEJKOV

Pojďte s námi soutěžit o ceny z nabídky Hvězdného bazaru

Na FB Hvězdného bazaru startujeme soutěž. Odpovězte originálně, vtipně, kreativně, inspirativně, jak jen budete chtít, co byste si vybrali z našeho nového e-shopu Hvězdného bazaru a proč, a také, jak jste zvyklí nakládat s vyřazeným oblečením. Porota složená z členů CZEPA vybere výherce tří cen.

Vyhlašujeme soutěž o pěkné ceny! Zasoutěžit si můžete na Facebooku zde

SOUTĚŽ !!!!!

Těšíme se na vaše odpovědi.

 

Jak se můžete zúčastnit?

⭐️ Buďte fanoušky Hvězdného bazaru https://www.facebook.com/HvezdnyBazar/

⭐️ Buďte fanoušky levandulové farmy Lavandia https://www.facebook.com/LevandulezMoravy/

⭐️ Do komentářů nám napište, co byste si vybrali z našeho nového e-shopu https://hvezdnybazar.cz/e-shop/ a proč, a také, jak jste zvyklí nakládat s vyřazeným oblečením. Darujete jej někam? Pořádáte s kamarádkami doma výměnné akce? Máte zavedenou "linku", po které si vzájemně posíláte dál dětské oblečení?

Odpovězte originálně, vtipně, kreativně, inspirativně, jak jen budete chtít. Porota složená z členů CZEPA vybere výherce první, druhé a třetí ceny.

👉 Startujeme právě teď a čas máte do úterý 2. 6. 2020 23:59
👉 Odkaz na kompletní pravidla je zde

 

CO MŮŽETE VYHRÁT?
🥇1. cena: 6 levandulových limonád od firmy Lavandia, voucher do Hvězdného bazaru na nákup bazarového oblečení v hodnotě 300 Kč a tričko Hvězdného bazaru dle vlastního výběru
🥈2. cena: voucher do Hvězdného bazaru na nákup bazarového oblečení v hodnotě 300 Kč a tričko Hvězdného bazaru dle vlastního výběru
🥉3. cena: tričko Hvězdného bazaru dle vlastního výběru

Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Společnost tedy nenese žádnou odpovědnost za její průběh a výsledky.

Zdroj: CZEPA


Příloha

pravidla-souteze.pdf [274.4 kB]
Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
zd-banner-vozejkov_200430.png