Přidej
aktualitu
foto k článku
hlinikove_najezdy_pro_invalidne_voziky_zasouvaci
skladaci_najezd_invalidni_voziky
skladaci_najezd_invalidni_voziky
skladaci_najezd_invalidni_voziky
skladaci_najezd_invalidni_voziky_prodam_1
slozitelne_najezdy_invalidni_voziky
slozitelne_najezdy_invalidni_voziky
slozitelne_najezdy_invalidni_voziky
slozitelne_najezdy_invalidni_voziky_vozickare
Teleskopické nájezdy
Teleskopické nájezdy 1
Teleskopické nájezdy pro vozíčkáře
Teleskopické nájezdy pro vozíčkáře
20.12.2012 | Celá ČR | Lipatech s.r.o.

Přenosné hliníkové nájezdy a skládací rampy pro vozíčkáře

Společnost Lipatech s.r.o. se jako jediná v celé ČR stala dovozcem hliníkových nájezdů pro klasické i elektrické invalidní vozíky.

Nájezdy a rampy pro invalidní vozíky

 

Veškeré nabízené produkty nyní naleznete přehledně seřazené na našich webových stránkach www.najezdy.com. Jako jediní v České republice máme tyto nájezdy skladem a to konkrétně 260 párů různých délek a také s různou nosností. Při výrobě všech typů nájezdů je vždy používán kvalitní hliník, díky němuž mají nájezdy nižší hmotnost při současném zachování maximální míry bezpečnosti a zároveň poskytují možnost vysokého zatížení. Jsou velmi komfortní, povrchově ošetřené proti skluzu, snadno přenositelné a ideální pro každodenní použití. K dispozici jsou nájezdy skládací i teleskopické - všechny jednoduše rozložitelné i složitelné během pouhých pár sekund.

 

Protože si přejeme, aby Vaše nároky byly uspokojeny co nejlépe, nabízíme Vám s ohledem na účel použití nájezdů tyto varianty:

 

 

 

Kde hliníkové nájezdy zakoupíte:

 

Na skladě v provozovně LIPATECH s.r.o., Osnice 1, 252 42 Jesenice u Prahy, nebo na skladě Evropská 678, 261 01 Příbram. Objednávku na tel.: 725 373 112 p. Miroslav Slávik, e-mail: miroslav.slavik@lipatech.cz. Nabízíme Vám možnost osobního odběru nebo zaslání na dobírku.

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg