Přidej
aktualitu
m09_2019_titul.jpg
3.9.2019 | Celá ČR | Časopis Můžeš

Nové číslo časopisu Můžeš

Právě vyšlo první podzimní vydání časopisu pro všechny, kteří se nevzdávají.

V zářiovém Můžeš najdete:

  • Hipoterapie patří mezi oficiálně trochu opomíjenou, přesto užitečnou formu rehabilitace pro děti i dospělé. Jak to chodí ve spolku Caballinus se byl podívat Zdeněk Jirků.
     

  • Jakkoli se může zdát, že služby pro lidi s postižením sluchu jsou na dobré úrovni, najít například domov pro seniory, kde přijmou neslyšícího seniora, je i dnes poměrně složitý úkol. O chybějících službách pro neslyšící i o možných řešeních sestavil reportáž Radek Musílek.
     

  • “Paní Marta pomalu vede svého manžela po trávníku před domem. Opatrně, krůček po krůčku se dvojice prochází místy, která oba tolik milují. Před skoro třemi lety se chystal na své čtyřiapadesáté narozeniny. Ten den ráno ho žena našla v posteli v bezvědomí. Těžká mozková příhoda…” Příběh o naději, lásce a rodinné soudržnosti hledejte na str. 16.
     
  • Na dalších stránkách najdete další díl seriálu o bezbariérovosti českých měst, tentokrát o Kutné Hoře nebo fotoreportáž Jan Šilpocha z plaveckého soustředění ve Strakonicích. Rubrika Kultura přináší zajímavé povídání s tanečním mistrem Igorem Vejsadou, který si ve své kariéře našel významný prostor na práci s handicapovanými tanečníky a založil soubor Bílá holubice.

To i mnohé další v časopise pro ty, kteří se nevzdávají.

K dostání za cenově výhodné předplatné nebo elektronicky na platformě Alza Media. Více informací a webový archiv najdete na www.muzes.cz.

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
coloplast-banner-550x160px-def_1.jpg