Přidej
aktualitu
starkova-exploded-1.jpg
15.5.2023 | Celá ČR | Libella design s.r.o.

Případová studie: Sedák Libella Seat Varia zvládne i vzácná onemocnění

U nás v Libella design měníme za pomoci nejnovějších technologií svět kompenzačních pomůcek. Prostřednictvím individuálního sedáku Libella Seat Varia usilujeme o zdravé a komfortní sezení pro každého vozíčkáře.

U nás v Libella design měníme za pomoci nejnovějších technologií svět kompenzačních pomůcek. Prostřednictvím individuálního sedáku Libella Seat Varia usilujeme o zdravé a komfortní sezení pro každého vozíčkáře.

Dnes Vám představíme paní Janu Stárkovou, která trpí neobvyklou formou onemocnění periferních nervů Charcot Marie Tooth neboli CMT s dechovou nedostatečností. Touto nemocí trpí v české republice téměř 4000 lidí a i když v současnosti neexistuje specifická léčba, antidekubitní sedák Libella Seat Varia sedícím pacientům poskytuje zaslouženou úlevu, dokáže napravit sedové dysfunkce a zabraňuje nepříjemnému pocení. 

Zde můžete názorně vidět posturu na původním sedáku a následnou korekci postury na sedáku Libella Seat Varia.

V případě, že Vás zajímají bližší informace z diagnostiky sedu Jany Stárkové, přečtěte si článek dubnového vydání Zpravodaje pro Asociaci Muskulárních Dystofiků v ČR, který naleznete níže.

Jana je se svou volbou sedáku velice spokojena a my věříme, že radost i nadále potrvá. Ohromnou výhodou produktu Libella Seat Varia je jeho variabilita a v případě, že bude nutno, díly se dají lehce vyměnit za nové či jiné, v závislosti na vývoji nemoci či sedu pacienta.


Chcete se objednat zdarma na konzultaci a zaměření vlastního sedáku?
Navštivte objednávkový formulář a společně najdeme řešení.

 

 

Přidej komentář
cpv_banner-3-2.jpg
banner-handy.jpg