Přidej
aktualitu
urologie.jpg
urologie.jpg
19.6.2020 | Plzeňský kraj | Hana Sixtová

Urologie v Plzeňském kraji

Členové CZEPA se podělili o své tipy na bezbariérovou odbornou péči.

Na základě dotazu v poradně Vozejkov.cz jsme mezi členkami a členy asociace CZEPA poptali tipy na bezbariérovou urologickou péči v Plzeňském kraji. Děkujeme všem, kteří se podělili o své zkušenosti a předali své tipy! 

  • Urologická klinika FN Plzeň Bory ("je to v areálu nemocnice pavilón 22 nejvyšší budova....nelze přehlednout ..vše s výtahem a bez bariér...jsme spokojený...každý půl rok kontrola...předepisuje také katetry na močení... Do ambulance při kontrolách dochází i jiní lékaři, kdo má službu a čas... Vše v pohodě.")
  • MUDr. Bohumil Krásný, Skrétova 1210, Plzeň ("super doktor, bezbarierová ordinace a ochotný sestřičky,  bezbar. vstup přímo z hlavní ulice - 10-15m od hlavního vstupu, na zvonek do vrátnice a pak velký výtah, čekárny jsou sice menší ale v pohodě se tam s električákem vytočím")
  • Mudr. Rosenberg, MUDr. Vaňková, Plzeňská 200, Třemošná

  • MUDr. Ráček, K Letišti 385, Klatovy ("Přístup do budovy je bezbariérový, parkoviště je hned u vstupu. Je zde ale čekárna velmi malá. Sociální zařízení je zde nové bezbariérové.")

  • MUDr. Václav Paleček a MUDr. Josef Kotěšovec, Urocentrum, Vídeňská 87, Klatovy ("Urologická klinika se nachází v přízemí budovy a má bezbariérový přístup. V čekárně je jedna toaleta vyhrazena pro vozíčkáře, je tam dostatek místa pro mechanický vozík vedle toalety. Za domem je jedno parkovací místo pro vozíčkáře - nikdy nebyl problém, že by bylo místo obsazeno. V ambulanci se střídají MUDr. Paleček a MUDr. Kotěšovec. Záleží na každém, komu který lékař vyhovuje a dle toho pak navštěvuje zvoleného lékaře dle jeho ordinační doby. Lékaři mají k dispozici jednu sestřičku, která je úžasná a vozíčkáře volá přednostně. V té samé budově je i lékárna (zadní vchod do lékárny je bezbariérový).")

  • MUDr. Miloslav Košťák, Masaryk.náměstí 142, Přeštice

  • MUDr. Rostislav Holeček, Urologická klinika, Domažlická nemocnice, Kozinova 292, Domažlice ("Jedná se o novou nemocnici, takže vše bez bariérové včetně dveří a parkování, chodim k panu MUDr. Holeček a jsem s ním maximálně spokojen")

 

Pokud máte další tipy na odbornou péči - kdekoli v ČR, budeme rádi, když se podělíte. Buď vložením komentáře k tomuto článku (registrovaný uživatel portálu Vozejkov) či zasláním na email sixtova@czepa.cz. 

Zdroj foto: kropekk_pl z Pixabay 

 

 

 

 

 

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
zd-banner-vozejkov_200430.png