Přidej
inzerci
istockphoto-1447332295-1024x1024.jpg
8.4.2024 | Celá ČR | Simona Janeková

Rozhovor do výzkumu

Hledám dospělé osoby, co by rády přispěly rozhovorem k mé diplomové práci. Jde o používání sociálních sítí osobami se získaným tělesným postižením, získanou imobilitou. Ráda bych v práci objasnila zkušenosti s navazováním vztahů přes sítě či seznamky a jakou formu prezentace a komunikace lidé volí.

Zdravím, 

studuji magisterský obor resocializační pedagogika na Univerzitě v Pardubicích. V rámci studia píši diplomovou práci na téma Vliv sociálních sítí na utváření vztahů dospělých osob se získanou imobilitou. Věnuji se v ní tomu, jak osoby se získanou imobilitou zkrátka používají sítě, v čem jim pomáhají a naopak jsou problémem.

Rozhovor lze provést osobně, po telefonu či online. Obsahem jsou jak obecné otázky o dotyčném, jeho životě a používání sociálních sítí, tak otázky týkající se života před a po získání tělesného postižení. Vše je anonymní a je možnost od výzkumu kdykoliv odstoupit. 

Pokud by se našel někdo, kdo by se chtěl účastnit a pomoci studentce nebo jen vědět bližší informace, kontaktujte mě. Děkuji za Váš čas a ochotu.

Bc. Simona Janeková

Studentka UPCE

Email: simona.janekova@seznam.cz

Tel. číslo: 601 360 451 

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg