Přidej
inzerci
respekt21.jpg
20.7.2022 | Celá ČR | Alena Jančíková, ředitelka CZEPA

RESPEKT - sleva předplatného pro OZP

30% sleva předplatného týdeníku Respekt pro osoby se zdravotním postižením

NRZP ČR uzavřela s časopisem Respekt smlouvu o spolupráci. Předmětem spolupráce je, že časopis Respekt bude uveřejňovat důležité informace týkající se problematiky zdravotního postižení a bude uveřejňovat informace o činnosti NRZP ČR. Jako protihodnotu NRZP ČR poskytne informace o časopisu a zároveň informaci o tom, že časopis Respekt poskytuje velkou slevu pro držitele průkazu TP, ZTP a ZTP/P. Tato sleva činí 30 %. Časopis Respekt tuto dohodu nabídnul s tím, že usiluje o to, aby informace, které poskytuje, byly k dispozici co největšímu počtu čtenářů.

Pokud byste měli zájem objednat si předplatné časopisu s uvedenou 30 % slevou, můžete tak učinit prostřednictvím odkazu: www.respekt.cz/nrzp. Samozřejmě, že je nezbytné, abyste zároveň prokázali, že jste držiteli jednoho z výše uvedených průkazů. Časopis Respekt je týdeník.

Vážení přátelé, věřím, že pro vás tato nabídka bude zajímavá. Pokud byste si nevěděli rady, obraťte se na adresu predplatne@respekt.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník.

zdroj: Národní rada se zdravotním postižením

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_4.png
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg