Přidej
inzerci
img_5273.png
28.6.2024 | Hlavní město Praha | Katerina GoodSailors

Junior projektový manažer

Hledáme talentovaného a ambiciózního jednotlivce, který se chce stát nepostradatelnou součástí našeho týmu jako Junior Projektový Manažer / Project support - pozice odladěna na ZTP

Aspirující projektový manažer:

Hledáme talentovaného a ambiciózního jednotlivce, který se chce stát nepostradatelnou součástí našeho týmu jako Junior Projektový Manažer / Project support.

Náplň práce:

- Aktivní účast na plánování, organizaci a realizaci projektů.

- Sledování průběhu projektů, zajištění plnění úkolů včas a v souladu s plánem.

- Pomoc s řízením podpůrné agendy Projektového Manažera a vedení

- Zápisy ze schůzek a následné sledování plnění přidělených úkolů.

- Komunikace s týmem a externími partnery jako 1st line support.

- Příprava reportů a prezentací.

Požadavky:

- Silný zájem o projektový management a chuť se v tomto oboru rozvíjet.

- Schopnost samostatně uvažovat a organizovat si práci.

- Odpovědnost a pečlivost při plnění úkolů.

- Výborné komunikační a organizační dovednosti.

- Schopnost práce pod tlakem a flexibilita.

- Základní znalost projektových metodologií a nástrojů (např. PRINCE 2, JIRA) výhodou.

- Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

- Pozitivní vztah k technologickým řešením (HW,SW).

- Uživatelská znalost práce s MS Office.

Nabízíme:

- Příležitost učit se od zkušených projektových manažerů

- Úzká spolupráce s vedením společnosti

- Možnost kariérního růstu v rámci společnosti.

- Přátelské pracovní prostředí.

- Účast na zajímavých a různorodých projektech.

- Flexibilní pracovní dobu.

- Motivující finanční ohodnocení a benefity.

Pokud máte ambice a odvahu vybudovat si cestu k úspěchu od základů, připojte se k nám a staňte se součástí našeho týmu! Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mail katerina@goodsailors.com.

katerina@goodsailors.com

tel. 605054282

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg