Přidej
inzerci
foto k článku
15.4.2024 | Celá ČR | Aleš Černohous peer mentor

Kariérní příležitost ve Financích

O co jde: naučit se finanční plánování, management, selfmanagement, time management, obsáhnout finanční nástroje, tzn. všechny tipy investic (přestože ve finále se pak nejvíc používají v klientské praxi podílové fondy všech tipů od dluhopisových přes nemovitostní po akciové a ETF, jak standardně nebo DIP), všechny tipy pojištění, penzijní nástroje, všechny tipy úvěrů (nejčastěji hypo), ale gró služby je vymyslet koncept co dlouhodobě směřuje k funkčním financím a solidnímu zázemí na stáří a pak ho řídit v průběhu let s klientem a by pořád fungoval a klient bohatl a byl dobře zajištěn.

Plusy:
Možnost jít cestou poradce, nebo naopak budovat tým/strukturu (poradce se učí víc produktové a klientské detaily, strukturál se učí budovat firmy).

Super parta která se pravidelně nejméně jednou měsíčně potkává, 80% jsou mladí, energičtí, zábavní a šikovní lidi namíchaní s 40 letými, kteří mají odkrouceno v korporátech a mají zkušenosti.

Vypilovanej školící program.

Špičková centrála, která se stará o IT, právní služby, B2B s finančními partnery.

Sdílené bezbarierové zázemí (výtah do 3p.) na Václavském náměstí na úrovni koně.

Vstupní náklady laptop a slušnej oblek na oficiální akce.

 

Mínusy:
Spoustu lidí má negativní zkušenost s finančníky a uměj to dát sežrat.

Není tu fixní plat a trvá to pár měsíců, než se v tom naučí jezdit.

Když se trhneš od party a začneš podnikat pod svou značkou, uhradíš školení která jsou jinak zadarmo (vyjma nákladů na ubytování napřímo hotelům když se jede na víc dní, typicky jednou za kvartál na víkend v okolí Pardubic nebo Hradce a vyjde to okolo 1800) - může to být v rozmezí 20-50k, pokud jsi prošel manažerským a ředitelským výcvikem, tak i 150k.

 

Ing. Michal Urbánek
Senior Consultant

Partners Financial Services, a.s. 
Václavské náměstí 64
Praha 1, 110 00
+420 607 675 257
michal.urbanek@partners.cz
www.partners.cz

Přidej komentář
cpv_banner-3-2.jpg
banner-handy.jpg