Přidej
inzerci
stojan-1.jpg
stojan-2.jpg
stojan-3.jpg
stojan-5.jpg
stojan-6.jpg
stojan-7.jpg
19.5.2021 | Celá ČR | Ivan elektrickekolobezky.eu

Mechanický pojízdný vertikalizací stojan pro postižené osoby

Mechanický pojízdný vertikalizací stojan pro postižené osoby

Mechanický pojízdný vertikalizací stojan pro postižené osoby

Elektrické koloběžky, elektrické tříkolky Mechanický pojízdný vertikalizací stojan pro postižené osoby Elektrické koloběžky, elektrické tříkolky (elektrickekolobezky.eu)

Jedná se o rehabilitační pomůcku, určenou pro imobilní osoby (děti i dospělé o tělesné výšce od 105 cm do 190 cm a hmotnosti do 125 kg), které z jakýchkoliv důvodů (ortopedické vady, neurologická onemocnění aj.) nejsou schopny samostatného stoje. Je-li u pacienta indikována vertikální poloha a pacient ji sám bez pomoci nezvládá, zařízení zajistí fixaci dolních končetin (chodidla lze samostatně propínat všemi směry), pánve,  a umožní pacientovi ve stabilní a bezpečné vertikální poloze aktivně a samostatně zapojit horní končetiny do nejrůznějších činností a pohybovát se po okoli. Zařízení je zvláště vhodné pro děti, u nichž je vertikální poloha indikována a které vzhledem ke svému postižení tuto polohu dosud nepoznaly - děti s dětskou mozkovou obrnou. Zanedbatelný není ani vliv vertikální polohy na správnou funkci a rozvoj nitrohrudních a nitrobřišních orgánů.

Konstrukce zařízení je převážně kovová, z tenkostěnných ocelových trubek a profilů. Opěrka kolen, sedák, bederní opěrka, boční opěrky, opěrka zad, potažené koženkou, stupačky chodidel a pracovní plocha jsou dřevěné, lakované. Spodní rám stojanu má dva otočná pojezdová kolečka opatřena nášlapnými brzdami. Variabilní upínací elementy jsou zajištěny stavěcími šrouby s ovládacími kovovými pákami.

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg