Přidej
příběh
foto k článku
16.1.2013 | Hlavní město Praha | CZEPA | 1

Ateliér Simulante Bande: vyjádřete se pohybem

Choreografky úspěšného a oceňovaného představení „Simulante Bande“ zvou zájemce o scénický tanec ke spolupráci. Ateliér Simulante Bande je otevřený pro nadšence s handicapem i bez.

Osvoboďme tanec, který v sobě tak zbytečně krotíme! Rozpleťme své spoutané pohyby! Pojďme se společně podívat na vlastní tělo jinak, nechme se jím překvapit, potěšit!

 

Tanec v našem pojetí je životním názorem, způsobem vyjádření. Chystáme se společně znovu vytyčit hranice vlastních pohybových možností, tentokrát o kus dál. Handicap vnímáme jako výzvu, bonus svého druhu. Pracujeme převážně formou improvizace na daná pohybová témata, která má každý z nás možnost zpracovat svým specifickým způsobem a vytěžit tak maximum ze svých možností. Samozřejmostí je také láskyplná péče o celý pohybový aparát. Posílení, protažení i masáž ochablých i přetížených částí těla v souladu s individuálními nároky každého člověka.

 

První hodina 3. března 2013 v Divadle Archa.
Cena za deset lekcí: 2.000,- Kč.

 

Bližší informace: Veronika Kotlíková -  605 257 069, Tereza Ondrová -  728 161 262; www.vertedance.org

 

Diskuse

Svambera | 9.2.2013 15:11
To jste si snad popletli web, ne? Koukejte mazat s takovejma kravinama, asi nevíme, kam s prachama. A pohybem se vyjadřujeme od rána do večera.
Kdo může považovat vozík za bonus, je buď mentálně opožděný nebo úplný debil. Až na něm budete sedět, tak ty bonusy poznáte.
Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg