Přidej
příběh
Fandíme řemeslu s Martinem Zachem
25.10.2021 | Celá ČR | redaktorka, VOZEJKOV

Fandíme řemeslu s Martinem Zachem

Soutěž eManuel hledá inspirativní příběhy řemeslníků, kteří úspěšně překonali mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu a čestném jednání. Současně jde v soutěži o řemeslné podnikání, jehož součástí je odesílání balíků prostřednictvím přepravních služeb.

eManuel, soutěž řemeslníků, kteří úspěšně překonali mnohá úskalí v podnikání

1. ročník soutěže eManuel organizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR v rámci projektu „Fandíme řemeslu“. Generálním partnerem soutěže je společnost General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.

Ocenění pro vítěze:

  • Tři finálové projekty s nejvyšším počtem hlasů získaných během hlasování veřejnosti v průběhu října 2021 získají poukaz na přepravu balíků pomocí online aplikace GLS CZ e-Balík Profi v hodnotě 15.000 Kč.

Mezi TOP 10 finálových projektů se probojoval také Martin Zach a jeho "Handica Coffee". 

Podnikatelský příběh Martina Zacha 

  • Webové stránky: www.handicapcoffee.cz
  • Začátek podnikání: 2020
  • Obor podnikání: prodej čerstvě pražené kávy

Jaké momenty byly pro Vás nejtěžší a jakých úspěchů si nejvíce vážíte?

Jelikož náš projekt je velmi mladý, tak pro nás bylo nejtěžší budování e-shopu a vůbec fungování na trhu, jelikož jsme začínali v největší covidové době. Nejvíce si vážíme, že jsme již získali stálé zákazníky a odběratele, kterým naše káva chutná.

Jakých chyb byste se nyní již vyvaroval a co byste rozhodně ve svém podnikání neměnil a všem doporučil?

Dovolím si říci, že jsme žádné velké chyby neudělali, a tak úplně moc není čemu se vyhýbat. Já bych určitě neměnil kamarádský vztah se společníkem a doporučil bych prodej přes e-shop, jelikož ten se dá ovládat odkudkoliv, a tak člověk má docela volné ruce a není vázaný na kancelář a otvírací dobu.

Jaké hlavní podnikatelské plány máte do nejbližších let?

Naše snaha bude směřovat na firmy, které ve svých kancelářích používají zrnkovou kávu a také o zařazení naší kávy do velkých prodejních on-line platforem jako je Mall, Alza, Rohlík, Košík atd.

Podpořte Martina a jeho Handicap Coffee!

Hlasovat pro Martina můžete pod pořadovým číslem 10 ZDE. Hlasování probíhá od 1. 10. do 31. 10. 2021 a z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas.

Zdroj: www.fandimeremeslu.cz, www.handicapcoffe.cz

 


Související

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
libella_bannery_550x160_220214_2.png