Přidej
publikaci
6172c08d9fc73_meditace-zamerena-na-reseni-web.jpg
15.11.2021 | Celá ČR | Denisa Salvová, redaktorka, VOZEJKOV

Meditace zaměřená na řešení

Praktická příručka pro pomoc lidem, kteří procházejí náročnou změnou nebo obtížnou životní situací.

Kniha autorů PhDr. Daniela Žákovského a Mgr. Leoše Zatloukala, Ph.D. et Ph.D. je určena těm, kteří procházejí náročnou změnou nebo obtížnou životní situací. 

Publikace klade důraz na čtyři principy: přítomnost, přijetí, zdroje a růst. Kromě technik a jejich vysvětlení obsahuje i různé příběhy, zamyšlení a reálné příběhy lidí, s nimiž se autoři setkali nebo pracovali. Kniha nabízí také podněty pro lidi, kteří trpí stresem, smutkem a depresí, úzkostmi, posttraumatickými obtížemi, bolestí, závislostmi nebo environmentálním žalem, a jsou zde uvedeny i postupy pro práci s dětmi a návod, jak podporovat druhé skrze všímavý rozhovor.
PhDr. Daniel Žákovský je psycholog, terapeut a lektor odborných výcviků. Má terapeutickou praxi s dětmi, dospělými a v oblasti náhradní rodinné péče. S oblibou konzultuje v přírodě.
Mgr. Leoš Zatloukal, Ph.D. et Ph.D. je psycholog, terapeut, supervizor a lektor odborných výcviků. Vyučuje rovněž na Univerzitě Palackého v Olomouci. Oba autoři jsou členy týmu Dalet, pracujícího přístupem zaměřeným na řešení. V Portálu vyšla jejich kniha Zázrak tří květin.

Knihu lze zakoupit ZDE. 

Zdroj: www.portal.cz, www.euromedicina.eu

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_3.png
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg