Přidej
video
c-d-x-pdx_a_82obo-unsplash.jpg
31.10.2022 | redakce VOZEJKOV | 1

Podcast: Zdeňka Faltýnková o problematice vozíčkářů

Jakých pacientů u nás přibývá? Kde se získávají osobní asistenti? A znáte program BanalFatal!? Hostem třetího dílu podcastu „Dva ve zdraví, nejen o otázkách na tělo“ byla paní Zdeňka Faltýnková, fyzioterapeut, ergoterapeut a specialista na spinální problematiku v České asociaci paraplegiků – CZEPA, z.s.

Popis projektu Pečuji s láskou: Láskyplná péče. Slovní spojení, které je zásadní v pečování o naše blízké, kteří již nejsou plní síly a zdraví. Naše poslání je, abychom vás – pečující – vzdělávali, motivovali a podporovali v péči o své blízké. Tím chceme pomáhat vést kvalitnější život nejen těm, o které je pečováno, ale i pečujícím. Zavazujeme se vám poskytovat praktické a užitečné informace, vzdělávací podklady a také rady a tipy, jak zvládat péči o ty, na kterých nám záleží. 

Projekt Pečuji s láskou podporuje společnost Hartmann Česká republika.

Další podcasty Pečuji s láskou na: https://pecujislaskou.cz/podcast/

Diskuse

Jitka Křížková | 31.10.2022 19:08

Paní Zdeni Faltýnková je úžasná, už dlouho let pomáhá, bojuje a vysvětluje nám pacošům i úřadům. Myslím, že začínala z vlastních zkušeností v rodině a dále se věnuje problematice. Přestože v rehab. ústavu je sociál.pracovnice, bohužel nejvíce informací si dáváme mezi námi pacienty, vozíčkáři. Jak poslouchám tento podcast je Zdenička opět upřímná, rváč za nás. Jen vláda,  úřady,pojišťovny,  revizní lékaři i  lékaři  nenaslouchají. Možná kdyby se jich a jejich rodinám toto téma týkalo vypadalo by to jinak.  Velice si Zdeni Faltýnkové vážím. 

Přidej komentář
banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png