Přidej
video
dsc04997.jpg
dsc04932.jpg
dsc04844.jpg
dsc04902.jpg
dsc04818-1.jpg
14.9.2022 | Celá ČR | Cesta za snem, z.s.

Seriál Lvice 2022 - 5. díl

Podívejte se na již 3. řadu seriálu Lvice. Před 8 handicapovaných žen jsme postavili úkoly, o kterých dopředu neměly žádné informace. Jak si dokázaly poradit jednotlivě i v rámci spolupráce v týmu? A který ze dvou týmů výzvy nakonec vyhrál? Podívejte se v našem 8dílném seriálu.

Co jsou Lvice?

 

Lvice jsou projekt, v němž dostávají prostor handicapované ženy, aby ukázaly, že přesto, že se neobjevují na titulních stranách časopisů, jsou silné, odvážné, krásné a inspirativní. V rámci projektu Lvice každý rok tvoříme tým žen s různými druhy zdravotního handicapu. Jejich cílem je překonat překážky, které jim postavíme do cesty, překonat samy sebe, vytvořit fungující tým, prokázat svou odvahu, sílu, důvtip a v neposlední řadě inspirovat a pomáhat dětem, Lvíčatům. Letošního ročníku se zúčastnilo 8 žen s handicapem a 2 dívky z dětského domova jako Lvíčata, jejichž handicapem je absence fungující rodiny.

Co uvidíte v 5. dílu?

Závod na raftech na Labi. Kdo bude v cíli jako první?. Lvice překonaly nástrahy děčínské zoo a nyní dostávají za úkol nalodit se na rafty a vydat se na deseti kilometrový závod v raftech na jedné z našich největších řek, Labi. Ani jedna ze Lvic se předtím v raftu neplavila. Dostávají školení, záchranné vesty a jdou na vodu. Ještě než vyrazí, čeká je vědomostní kvíz, abychom zjistili, jak na tom jsou s bystrostí ve stresové situaci. Červený a černý tým Lvic má za úkol v co nejkratším čase zdolat deset kilometrů na Labi v raftu, z Děčína do Dolního Žlebu. Po cestě na ně ale kromě vodních proudů, zákrut a lodní dopravy na Labi, čeká také střelnice. Dokud nesestřelí pět terčů, nesmí pokračovat dál. Jak se bude závod vyvíjet a jak si Lvice poradí s řekou? Podívejte se na závěrečný díl druhého dne jejich putování za dobrodružstvím. Lvice překonávají výzvy, aby dokázaly, že žena s handicapem může být silná, odvážná, krásná a inspirativní pro nás všechny.

Pokud Vás zajímají medailonky jednotlivých žen, najdete je na YouTube kanálu Cesty za snem ZDE

Odkaz na video:https://www.youtube.com/watch?v=CzexoIwhY0w

Generálním projektem projektu: Generali Česká pojišťovna

Partneři: MONETA Money Bank, OttoBock, Dolphin Consulting, MasterTherm


Související

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg