komentář
S kámošem - též na vozejku, jsme byli na Lipně. Půjčujou tam kde co - kola, koloběžky, handbike, inlainy, loďky .......
17.10.2014 | Kozel
Podzim už je a Euroklíče se asi ještě nedistribuují. Neví někdo zda-li se budou rozdávat?
1