Přidej
aktualitu
foto k článku
1.6.2018 | Zahraničí | Cestování | Vozejkov | 1

Tipy na bezbariérovou dovolenou od VozejkMap

Nechcete v létě tvrdnout doma? Připravili jsme pro Vás tipy na dovolenou bez bariér.

 

 

Ověřené nabídky bezbariérových hotelů a zájezdů 

 

Připravili jsme čtyřdílný cestovatelský seriál, který Vás každý týden pozve na zajímavá místa, kde můžete příjemně zrelaxovat. Místa jsou vybírány z prémiových evropských lokalit, jako jsou  Španělsko (E), Turecko (TR), Řecko (GR) a Itálie (I).

 

 


  

 

 

 

 

 

 

 

Hotel Bodega Real (E)

 

Příjemný hotel je bývalým vinařstvím a nabízí pouze jeden bezbariérový pokoj. Doporučujeme zde tedy ověřit dostupnost. Nadstandardně vybavené pokoje a lokalita v centru historického města Cadiz dělá z hotelu příjemnou destinaci pro lidi cestující za dobrým jídlem, pitím a bohatou historií. Ve městě jsou rovněž písečné pláže, které jsou od hotelu vzdáleny cca 4km.

 

 

 

 

Více informací o destinaci najdete na Vozejkmap:  

 

Hotel Bodega Real

 

 

 

 


 

 

Hotel Barrosa Park (E)

 

Hotel se nachází přímo na pláži La Barrosa a je tak ideálním místem pro relaxování u moře. K dispozici je zde celkem pět bezbariérových pokojů, bar, restaurace a meeting room. Najdete zde i velkorysý venkovní bazén, který bohužel nedisponuje zvedacím systémem. Na pláž je možné zarezervovat speciální vozík pro transfer do moře. Na dostupnost welness je potřeba se dotázat.

  

Více informací o destinaci najdete na Vozejkmap: Hotel Barrosa Park

 


  


Hotel Marina Playa (E)

 

Přesně mezi městy Alméria a Cartagena najdete tento příjemný resort, který nabízí krásy Alboránského moře i vozíčkářům. Hotel se nachází přímo na pláži a má pouze jeden bezbariérový pokoj. Disponuje čtyřmi venkovními bazény a jedním vnitřním bohužel bez zvedacího zařízení. Dále bar, restauraci a společenskou místnost.

 

Více informací o destinaci najdete na

Vozejkmap:

 

 Hotel Marina Playa

  


 

 

 

 

Hotel Capota Garden (E)

 


Kousek od města Alméria najdete tento resort, který se nachází hned u pláže.  Příjemná písčitá pláž a venkovní bazény z něj dělají ideální místo k odpočinku. Velkou výhodou je i dostupnost letiště, které je vzdáleno cca 5km.

 

 


 

Hotel Tikar (E)

 

Nelákají Vás gigantické resorty a davy lidí? Dáváte radši přednost menšímu hotelu s rodinným přístupem? Hotel Tikar je přesně pro Vás. Hotel nabízí šest bezbariérových pokojů, příjemnou restauraci a minimalistický bazén, ten je bohužel bez zvedacího zařízení.

 

Více informací o destinaci najdete na

Vozejkmap:

 

Hotel Tikar

   


  

 Hotel Canton (E)

 

Barcelona. Jedno jedno z nejvstřícnějších měst, co se barier týče. Město bohaté na památky, a ne jen ty Gaudího je příjemně bezbariérové. Pokud se vydáte objevovat hlavní metropoli Španělska, doporučujeme hotel Canton.

 

Více informací o destinaci najdete na

Vozejkmap:

 

Hotel Canton

 

 

 


  

 Hotel Vila Galé Ampalius (P)

 

 Na písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře se dostanete přes místní nefrekventovanou silnici, hotel s polohou jen několik kroků od známého přístavu Marina Beach, poblíž kasina Vilamoura Casino, v okolí se nachází několik golfových hřišť, restaurací, barů a nákupních možností.

 

Více informací o destinaci najdete na

Vozejkmap:

 

Hotel Vila Galé Ampalius

  


 

 

Hotel Marina Beach (I)

 

Nádherný resort na východním břehu Sardinie. Přímo u písčité pláže (příkřejší vstup do vody), cca

1,5 - 2 km od městečka Orosei - dostupné příjemnou procházkou po cestě pro pěší vedoucí podél místní komunikace nebo vláčkem, který odjíždí od bazaru u hlavní brány.

 

Více informací o destinaci najdete na

Vozejkmap:

 

Hotel Marina Beach

 


 

 

Hotel Ion Sea Emerald (GR)

  

Tento luxusní „boutique“ hotel byl postaven teprve v roce 2009, přímo u písčito-oblázkové pláže, ve vesničce zvané Karavomilos, pouhé 2 km od oblíbeného střediska Sami a asi 27 km od letiště či hlavního města Argostoli.

 

Více informací o destinaci najdete na

Vozejkmap:

 

Hotel Ion Sea Emerald

  


 

 

 

 

 

Hotel Calista Luxury Resort (TR)

 

 

Přímo u písčito-oblázkové pláže, nádherný luxusní resort se nachází na pobřeží letoviska Belek. Resort je vzdálený 5 km od centra Kadriye, 10 km od samotného centra Beleku, 35 km od mezinárodního letiště v Antalyi a 45 km od centra Antalye. Resort je vystaven na celkové ploše 120 000 m2.

 

 

Více informací o destinaci najdete na

Vozejkmap:

 

Hotel Calista Luxury Resort

 

 

 

 


 

 

 

Hotel Ali Bey Resort Side (TR)

 

 

Příjemný Turecký resort. Hotel se nachází přímo u písčité pláže, přibližně 2 km od Side a 70 km od letiště v Antalyi.

 

Více informací o destinaci najdete na

Vozejkmap:

 

Hotel Ali Bey Resort Side

  

 


 

 

Hotel Dolphin Deluxe (TR)

 

 Tento luxusní hotel leží v oblasti Lara, přímo u písčité pláže, 15 km od mezinárodního letiště v Antalyi. Dopravu zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

 

 

Více informací o destinaci najdete na

Vozejkmap:

 

Hotel Dolphin Deluxe

 

 

 

 

 

 

Druhý díl cestovatelského seriálu - Tipy na bezbariérovou dovolenou od VozejkMap II.

Třetí díl cestovatelského seriálu - Tipy na bezbariérovou dovolenou od VozejkMap III.

 

 

 

Diskuse

| 2.6.2018 11:43

Úplně zbytečné, stačí do booking.com zadat destinace a bezbariérové.Také je možné filtrovat s Kuchyňkou, což vrazně dovolenou zlevní a udělá komfortnější.. Hledat je možné ve všech státech, nejenom třeba v prémiovém Turecku s mizernou zdrav. péčí. A hlavně, hledat v cenově dostupných zařízeních na rozdíl od doporučovaných výše.

Přidej komentář