Přidej
aktualitu
Program ŠKODA Neřídit 2020
18.6.2020 | Celá ČR | Denisa Salvová, redaktorka, VOZEJKOV

PRODLOUŽENO! Program ŠKODA Neřídit 2020

Získejte více samostatnosti a volnost pohybu. Program ŠKODA Neřídit si klade za cíl finančně podpořit a motivovat hendikepované osoby k získání řidičského průkazu. Formulář s žádostí o grant ŠKODA Neřídit, včetně požadovaných příloh, je třeba zaslat do 15. 10. 2020.

Program ŠKODA Neřídit je grantový program, který si klade za cíl finančně podpořit a motivovat hendikepované osoby k získání řidičského průkazu. Program je určen pro tělesně postižené osoby s průkazem ZTP nebo ZTP/P, které doposud nejsou držiteli řidičského průkazu a jejichž hendikep umožňuje, aby řídili vůz.

 

Jak je možné se do programu přihlásit?

Formulář s žádostí o grant ŠKODA Neřídit naleznete k vyplnění níže. Vyplněný formulář včetně požadovaných příloh zašlete do 30. 6. 2020 na adresu skoda-neridit@bariery.cz nebo na adresu Nadace Charty 77 | Konto Bariéry, Melantrichova 5, 110 00 Praha.

 

Jak vše probíhá?

Komisí vybraní žadatelé budou informováni o výsledku grantového řízení do 15. 10. 2020. Žadatel má poté 12 měsíců na to, aby absolvoval řidičský kurz v autoškole. Poplatek za kurz je proplácen proti faktuře vystavené na Nadaci Charty 77. Doklad o absolvování závěrečné zkoušky je nutné doručit na adresu Nadace Charty 77 - Konto Bariéry.

 

Více informací najdete na oficiálním webu projektu. Formulář s žádostí o grant ŠKODA Neřídit, včetně požadovaných příloh, je třeba zaslat do 30. 6. 2020.

 

Pokud potřebujete zapůjčit vůz s ručním řízením, obraťte se na CZEPA. Máme vozy ŠKODA Octavia přizpůsobené pro jízdu paraplegikem i tetraplegikem. 

 

 

Zdroj: text a foto: https://www.skoda-auto.cz/o-nas/skoda-neridit


Související

Přidej komentář
befunky-photo.jpg
needo_banner-550x160px1-02-1.jpg