Přidej
aktualitu
parkovani
2.12.2019 | Celá ČR | CZEPA | 2

Zneužívání parkovacích průkazů

Setkáváte se s tímto nešvarem? Vyplňte náš dotazník, který s tímto tématem souvisí.

 

Určitě jste se setkali se situací, kdy ne každý řidič parkující na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením tam stojí oprávněně. A to i přesto, že za sklem jeho auta je parkovací průkaz OZP.

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. hledá možnosti, jak tento problém konstruktivně řešit. K tomu, abychom mohli oprávněným osobám předložit návrhy řešení, potřebujeme získat i relevantní data a Vaše zkušenosti z praxe. Proto jsme se rozhodli Vás oslovit tímto dotazníkem, který se touto problematikou zabývá.

Vaše informace budou pro nás velmi důležité. Budeme rádi, když si najdete čas a dotazník vyplníte. I díky počtu respondentů, kteří jsou se situací nespokojení, zjistíme, že téma je palčivé. Dotazník je anonymní, ale pokud budete mít zájem, můžete nám kontakt na Vás uvést.

Dotazník vyplňte ZDE.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Alena Jančíková
ředitelka

Diskuse

Opus Lacrimosa, z. ú., Brno | 5.12.2019 1:56

Tato otázka je špatně formulována; bez odpovědi nelze dotazník odeslat, ale nelze ji pravdivě zodpovědět v případě, že respondentem je řidič, který parkovací průkaz resp. průkaz ZTP, ZTP/P nevlastní, ael pouze přepravuje OZP - vlastníka průkazu.

Tato otázka neumožňuje odpověď v případě, že respondentem je řidič, přepravující osobu ZTP,ZTP/P
Popis
Hana Sixtová, sociální pracovnice CZEPA | 6.12.2019 13:31

Děkujeme za upozornění. Podklady jsme upravili - otázka již není povinná, nově je možné dotazník odeslat bez vyjádření k této otázce. 

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_3.png
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg