Přidej
aktualitu
ruby.png
rrr.jpeg
rubb.jpeg
ruu.png
ruuuuu.jpeg
rrrrr.jpeg
rubbyyyy.jpeg
17.4.2023 | Celá ČR | Jakub Řičica | 1

Hotel Ruby Blue

Hotel Ruby Blue se nachází v centru Ostravy, v těsné blízkosti všech důležitých míst a atrakcí, jako je například Slezskoostravský hrad, Dolní oblast Vítkovice a Stodolní ulice.

Nabízí širokou škálu pokojů a apartmánů s moderním vybavením, které jsou vhodné pro jednotlivce, páry, rodiny nebo skupiny. K dispozici jsou také konferenční a společenské prostory pro různé akce.

♿ Sprcha vhodná pro vstup s vozíkem, sklopná sedačka pro pohodlné sprchování.

Madla vedle WC a ve sprchovém koutě, prostornější pokoj a dveře do koupelny.

Bezbariérový hlavní vstup a veřejné toalety u recepce.Přístup do hotelu je zajištěn schodišťovou plošinou. Sprchový kout je vyspádovaný, s madlem a sprchovou sedačkou, WC má dvě madla, nad umyvadlem sklopné zrcadlo. ♿

Mezi služby hotelu patří restaurace, bar, fitness centrum. Hotel také nabízí služby, jako je transfer na letiště a organizace výletů po okolí.

Hotel Ruby Blue je moderní a dobře vybavený hotel s vynikající polohou v centru Ostravy, který nabízí řadu služeb pro pohodlný a relaxační pobyt.

Více informací zde: https://www.vozejkmap.cz/1528213-hotel-ruby-blue

Diskuse

Radomír Krupa | 20.4.2023 14:08

Perfektní. Opravdu oceňuji zlepšenou činnost na Vozejkmapu. Za krátkou dobu přibylo tolik nových míst, jako byste tam měli spešl robota. :-) :-D :-) GRATULUJI!!!

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg