Přidej
aktualitu
Libella Seat Active, Libella Seat Mono
Libella Seat Mono lze použít i při cestách autem
Vnitřní vrstva Libella Seat Mono
Dvě vrstvy Libella Seat Active.jpg
Otevřená struktura vnitřní části Libella Seat Active
Složení Libella Seat Active
11.8.2022 | Celá ČR | Libella design s.r.o.

Sport na vozíku? Pomohou Libella Seat Active či Libella Seat Mono antidekubitní podložky

Ať už si sportovními aktivitami zlepšujete kondici nebo psychickou pohodu, ovlivňují celkově kvalitu vašeho života na vozíku. Proto Libella design rozšiřuje produktovou řadu Libella Seat o dvě novinky, které přispějí k pohodlí a lepším sportovním výkonům členů reprezentačních týmů i rekreačních sportovců.

Prvním je Libella Seat Mono – univerzální sedák s jádrem z pěněného latexu.
Měkký a prodyšný materiál zajistí pohodlí, stabilitu
a bezpečné sezení při pravidelném cvičení na trenažérech
či během sportovních utkání v basketbalu, rugby, ping pongu nebo florbalu. Využití
najde také jako doplňkový sedák při přesunech automobilem i během každodenních aktivit.

Latex je měkký, snadno udržovatelný, hypoalergenní materiál, který ve srovnání s paměťovými pěnami neztrácí v průběhu času užitné vlastnosti. Dobře distribuuje tlak, je prodyšný, paropropustný a odolný vůči roztočům. Jeho perforace zajistí cirkulaci vzduchu, teplotní komfort a odvod vlhkosti. Sedák tak poskytne vhodnou oporu a prokrvení kůže při sportu i odpočinku. Povlak z 3D textilie neklouže, dobře rozkládá tlak a kopíruje výplňový materiál. Díky dnu ze síťoviny proudí vzduch celým sedákem.

Preferujete spíše vodní sporty nebo handbike?

Libella Seat Active

Tak vyzkoušejte Libella Seat Active, který v terénu odpruží každou překážku na cestě! Vodoodpudivý povlak s membránou nepropustí vodu, takže v případě namočení stačí vodu pouze vyklepat a pokračovat v oblíbené aktivitě.
Díky pružnému, lehkému a prodyšnému jádru z odolné elastomerové vrstvy se sedák i po dlouhém a intenzivním zatížení vždy vrátí do původního tvaru. Plastický vzor spodní části překrývá prodyšná 3D textilie, která nenasákne vodu, dobře rozkládá tlak, udržuje stálou teplotu a poskytne komfort i při dlouhodobém sezení. Otevřená struktura obou vrstev a dno povlaku ze síťoviny umožňují cirkulaci vzduchu. Pro maximální odpružení je nejnáročnějším jezdcům volitelně k dispozici dvojnásobná elastomerová vrstva.

Pokud nesportujete, využijete Libella Seat Active i jako doplňkový sedák do sprchy či wellness, kdy si ušetříte jeho zdlouhavé vysoušení.

Více o nových sedácích Libella Seat Active a Libella Seat Mono se dozvíte na www.libelladesign.cz nebo info@libelladesign.cz. Rádi vás uslyšíme i na telefonu +420 606 607 101.

Teď už jen zbývá zvolit si vhodný sedák a vyrazit vstříc výkonům a lepší kondici!

 

Související

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg