Přidej
aktualitu
foto k článku
6.11.2023 | Celá ČR | Libella design s.r.o.

Ambasadorka Soňa Augustýnová

Pokud jste dosud neměli tu čest se se Soňou seznámit, dovolte nám, abychom vám ji představili. Zároveň máme tu radost ji oznámit jako dalšího ambasadora společnosti Libella design. Soňa je mladá žena plná energie, s vášní pro plavání, láskou k rodině, oddaností zvířatům a talentem v oblasti modelingu. Je také neocenitelným členem týmu Ligy vozíčkářů.

Ahoj Soňo, rádi bychom Tě oficiálně představili jako další ambasadorku. Pro ty, kteří Tě neznají, můžeš se nám krátce představit, říci něco o své diagnóze a jak dlouho jsi na vozíku?

Mé jméno je Soňa Augustýnová, a momentálně je mi krásných 33 let. Od narození čelím výzvě jménem Dětská Mozková Obrna (DMO) s projevem spastické diparézy a levostrannou akcencí. Pravda, slovo "obrna" může znít zastrašujíce, ale realita je jiná. Signály z mého mozku putují k nervům trochu pomaleji než u jiných, ale díky dlouhodobé rehabilitaci jsem se naučila, jak s tím pracovat. Již pátým rokem pracuji jako recepční v Lize vozíčkářů, což mě naplňuje radostí. Mám ráda práci s lidmi a rehabilitaci, což mě provází už od dětství. Ráda se věnuji posilování a zejména plavání. Už dvanáct let jsem členkou týmu SK KONTAKT BRNO, kde plavu a zároveň se snažím předat svou vášeň k plavání všem, kteří mají chuť se to naučit. I já sama jsem se plavání naučila až ve svých 21 letech, což dokazuje, že nikdy není pozdě. Kromě toho mě nadchnul fotomodeling. V zahraničí je to běžná záležitost, tak proč ne. Snažím se naplňovat své sny a uskutečňovat své cíle. Mám vášeň pro módu, marketing, zdravý životní styl a šíření optimismu. Miluji své dva psy a rodinu, bez nich bych nebyla tam, kde jsem dnes. Moje největší díky patří mé milované mamince a bratrovi, kteří mě vždy podporovali.

Děkujeme za krásné a inspirativní představení. A jak se právě stalo, že ses dozvěděla o naší značce?

Cesta k Libella design, se stala právě díky Lize vozíčkářů. Kdy moje skvělá kolegyně Kačka Jirsová na antidekubitní sedák Varia pěla jen samou chválu. Nakonec se rozhodla, že by nebylo na škodu, kdybyste nás navštívili. Když jsem se poprvé posadila na váš antidekubitní sedák, byla to láska na první "posed". Nikdy před tím jsem se necítila tak pohodlně.

A jaký je Tvůj nejoblíbenější produkt, popřípadě usnadňuje Ti život?

Asi Vás to nepřekvapí, ale je to právě Antidekubitní sedák Libella Seat Varia. Můj zadeček neseděl nikdy ve větším pohodlí. Sedím rovně, kolena mi jdou od sebe pánev se mi srovnala. No prostě krása. A i okolí si toho všimlo. Je to jako „droga.“ Už nikdy nechci sedět na jiném, nikdy. Jen chvíli na něm nesedím a hned mne bolí záda.

Moje největší díky patří mé milované mamince a bratrovi, kteří mě vždy podporovali.

Děkujeme Soňo. věř nebo ne, ale je to jedna z nejčastějších odpovědí. Libella Seat Varia je opravdu průlomový produkt a nás těší, že pomáhá napříč onemocněními. A kdybys Ty měla možnost vyvinout jakoukoliv pomůcku pro handicapované, jaká by to byla?

To je těžké. Už skoro všechno je, jen je to mnohdy finačně nedostupné. Možná něco, co by mi usnadnilo chození. Že bych si to oblékla a zároveň by to i hezky vypadalo (smích)

Soňo, děkujeme za Tvůj čas, rozhodnutí stát se naší ambasadorkou a už se těšíme, co společně vymyslíme.

I já, děkuji za tu příležitost a už se nemohu dočkat.

Se Soňou jsme již jeden článek, v březnu tohoto roku, psali, a to na téma Případové studie na téma DMO a sedák Libella Seat Varia.

Soňu můžete sledovat na facebooku i na instagramu


Související

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg