Přidej
aktualitu
foto k článku
16.7.2018 | Celá ČR | Radomír Krupa | 8

KRATOM BORNEO - nové řešení fantom.bolestí???

KRATOM BORNEO
Únava? Nebo naopak nespavost? Deprese? Bolest? Nechutenství?
Poznáváš v tom přesně to, co tě trápí? Zbav se toho!
Řešení existuje a jmenuje se KRATOM.

Kratom je rostlina pocházející z Indonésie, kde ji domorodci pijí už stovky let. (A proto jsou tak v pohodě, víme? ;-) ) Stoprocentně přírodní nápoj zlepšuje náladu, zmírňuje bolesti, zlepšuje chuť k jídlu, zvyšuje koncentraci a pracovní nasazení.

Při menších dávkách tě nakopne, při větších zase navodí klidný spánek. Je to prostě zelený zázrak, bojovník proti skoro všem civilizačním chorobám, se kterým každý tvůj problém bude NO PROBLEM.

................tolik text z webu......

 

 

První seznámení s mými bolestmi:

 

Dg: Paraparesa DK

Úraz: Duben 1993

Bolesti: trpím bolestmi nohou v necitlivých oblastech. Při náhlých změnách počasí, při velké únavě díky přesčasům v práci nebo po náročném sportovnímu výkonu na handbike.

Bolesti jsou někdy tak nesnesitelné, že při těch největších atacích (1x čtvrtletí) uvažuji o skoku z 6. patra mého bydliště.

 

V minulosti jsem vyzkoušel snad všechny dostupné prášky od bolesti a hledal, která látka by mi pomohla a přitom mi co nejméně ničila vnitřnosti. Prožil jsem si závislost na Tramalu, dalo mi dost práce se této závislosti zbavit.

 

Stále hledám jak si pomoci přírodními látkami. Občas jsem hulil marihuanu, protože vím, že je to jediná přírodní látka, která mi 100% pomáhá. Ale po tomto přírodním produktu se nesmí řídit automobil.

Jakmile se stalo auto mým hlavním pracovním nástrojem s hulením jsem musel skončit.

A hledal jiný přírodní produkt..... 

 

V současnosti se léčím v Centru bolestivých stavů ve Fakultní nemocnici v Ostravě. A dnes beru pravidelně tuto chemii pro zmírnění bolestí (které mám 6 dní v týdnu) a musím to občas přiživovat Brufenem 400 mg:

 

denně 2x 1tableta Lyrica 150 mg

co 3dny náplast od bolesti Transtec 35ug/h 

 

 

 

První poznatky s KRATOM BORNEO:

 

Tento produkt je 100% přírodním, v České republice je NOVINKOU (asi 6 měsíců). Používám ji už 1 měsíc. A stále si myslím, že ještě chvíli ji testovat musím, než k ní napíšu své poznatky a předám vozíčkářské komunitě.

 

ALE TEPRVE DNES  JSEM NAŠEL TUTO UDÁLOST: 

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/539883/znamy-vozickar-zdenek-spachal-sebevrazdu-kdyz-bude-bolest-nesnesitelna-prostrelim-si-hlavu-rikal.html

A PROTO O KRATOMU PÍŠI JIŽ TEĎ, AŤ SE DALŠÍ ÚMRTÍ KVŮLI FANTOMOVÝM BOLESTEM NEOPAKUJÍ...

 

.... a tak zatím..... :

Kratom je šíleně hořký.... fakt síla...ale již mi Kratom hodně pomohl...konečně jsem odboural každovečerní Brufen a rád bych se dostal k odbourání i náplastí Transtec. Zatím se učím dávkování, ale doufám, že jsem konečně našel stejně účinnou přírodní látku pro potlačení fantomových bolestí. 

 

 

 

ODKAZ NA OFFICIÁLNÍ WEB KRATOMU BORNEO:

https://www.kratomborneo.cz/

Diskuse

Jan Novotný | 27.7.2018 10:55

Každý Kratom je vlastně sedativum (to znamená malátnost, která je vlastně mírně proti bolestem) ale s tím rozdílem, že nelze brát denně proti bolestem, protože by vám usmažil mozek, byly by z vás vypatlanci. Stejně jako u trávy. A co se týká euforických stavů třeba z trávy nebo hashe, tak se tomu neblíží ani vzdáleně. A tvrzení, že může nahradit i silné léky proti bolestem nebo dokonce morfium, jsou lež, zkoušel jsem to a i všechno ostatní, např. věci od jihoamerických indiánů a nic nedokáže nahradit opiáty. Nehledě k tomu, že kdyby to šlo, tak jako první by na to přešly fetky.

Patrik J | 29.10.2018 13:59

Pro ostravské taky na http://www.ewinybyliny.cz/70-entheogeny-a-kratom - mají i kamennou prodejnu.

Jakub sojka | 23.7.2019 21:29

Kratom se v minulosti běžně užíval jako lék proti bolesti a i dnes se používá v alternativní medicíně. Díky obsaženým alkaloidům je velmi podobný opiátům např. morfinu a v malém množství je podle mého názoru úplně v pořádku. 

Pokud bych mohl doporučit, tak koukněte určitě na stránku https://www.kryptonit-kratom.cz/ , kde mají široký výběr a hlavně opravdu kvalitní kratom z Indonésie a ne z nějakého přeprodeje. Já jsem byl osobně velice spokojený. Veškerý výběr kratomu najdete zde: https://www.kryptonit-kratom.cz/kategorie-produktu/kratom/ včetně extraktů, což je další zajímavá možnost. :-) Výhodou je taky osobní vyzvednutí v Brně. Za sebe bych doporučil Zelený Maeng Da: https://www.kryptonit-kratom.cz/produkt/zeleny-kratom-maeng-da-green/

Snad Vám bude tento komentář trochu užitečný. :-)

Radim Hanák | 19.10.2020 10:29

Ahoj, kratom je mocná bylina. Já Kratom používám k léčbě ADD. Něco jako ADHD u dětí ale bez hyperaktivity. Pokud chcete víc informací o kratomu tak se koukněte tady: Co je Kratom ?

Radim Hanák | 19.10.2020 10:34

Nejde mi to zapsat jako odkaz takže zkusím znova : Co je to Kratom ?

Martin Starý | 17.2.2021 11:00

Čau.

Napíšu žebříček mých nejoblíbenějších druhů kratomu:

1/            Zelený kratom Premium - Dodá energii na několik hodin, naprosto zažené únavu. Je velice silný, stačí jeden gram. Ale co mě baví na něm nejvíce je tak bombastická nálada, která vás prostoupí. Depky jsou pryč, chut cokoliv dělat, komunikovat s lidma prostě super.

Koupeno zde: https://www.nejlepsikratom.cz/Zeleny-kratom-PREMIUM-ULTRA-STRONG-d15.htm

2/  Bílý kratom Premium - nálada se po něm moc nezmění, ale únavu zažene na 150%. Prostě jeden gram se rovná tak 3 energetickým nápojům. Vydrží klidně 3 hodiny a víc

Koupeno zde: https://www.nejlepsikratom.cz/Bily-kratom-PREMIUM-ULTRA-STRONG-d14.htm

3/ Černý kratom - když nemůžu usnout je tohle 100x lepší než nějaká chemka z lékárny. Po jednom gramu do půl hodiny spím jak zabitej.

Koupeno zde: https://www.nejlepsikratom.cz/Cerny-kratom-d4.htm

 

Jan Opat | 9.4.2021 20:09

Rád bych se přidal do diskuze a sdílel také své zkušenosti s Kratomem.

 

Vyzkoušel jsem spousty obchodů, ale co se týče kvality, tak jsem nejvíce spokojený s eshopem www.kratomtime.cz . Mají i NANO verzi, která mi velice vyhovuje a tu jinde bohužel nemají.

 

Koukněte na to.

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160-1.png
www.actreen.cz