Přidej
inzerci
banner-prace-modry_13.jpg-700x393_7.jpg
27.6.2024 | Celá ČR | Eva Vostálová ORS CZECH, s.r.o. | 1

Nabídka práce - Administrativní pracovník/pracovnice

Nabízíme práci na pozici Administrativní pracovník/pracovnice, možnost práce z domova, flexibilní pracovní doba, možnost volby úvazku, mzda: od 21 300 Kč nebo od 127 Kč/h

Náplň práce

•           zakládání a kontrola správnosti dokladů

•           správa složek na disku

•           zadávání dokladů a přidávání příloh do účetních programů

•           příprava dokumentů pro klienty

•           komunikace s úřady, klienty

•           hlídání termínů

•           vyhledávání informací, práce s internetem

Co požadujeme

•           samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost za svěřenou agendu

•           znalost MS Office na uživatelské úrovni

•           praxe s účetními programy výhodou

•           AJ výhodou

Co nabízíme

•           flexibilní pracovní doba

•           možnost určit si výši úvazku (4, 6 nebo 8 hodin denně)

•           vstřícný a spolupracující kolektiv

•           podpora kolegů nejen během zaškolení

•           možnost naučit se novým věcem

•           25 dní dovolené

Diskuse

redakce VOZEJKOV | 28.6.2024 9:47

Dobrý den!

Moc prosím – doplňte kontaktní údaje a popište případným uchazečům, jak mají postupovat.

Za Vozejkov srdečně

Jan Spěváček

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg