Přidej
video
dsc05017-1.jpg
dsc05029-1.jpg
dsc05013.jpg
14.9.2022 | Celá ČR | Cesta za snem, z.s.

Seriál Lvice 2022 - 6. díl

Podívejte se na již 3. řadu seriálu Lvice. Před 8 handicapovaných žen jsme postavili úkoly, o kterých dopředu neměly žádné informace. Jak si dokázaly poradit jednotlivě i v rámci spolupráce v týmu? A který ze dvou týmů výzvy nakonec vyhrál? Podívejte se v našem 8 dílném seriálu.

Co jsou Lvice?

 

Lvice jsou projekt, v němž dostávají prostor handicapované ženy, aby ukázaly, že přesto, že se neobjevují na titulních stranách časopisů, jsou silné, odvážné, krásné a inspirativní. V rámci projektu Lvice každý rok tvoříme tým žen s různými druhy zdravotního handicapu. Jejich cílem je překonat překážky, které jim postavíme do cesty, překonat samy sebe, vytvořit fungující tým, prokázat svou odvahu, sílu, důvtip a v neposlední řadě inspirovat a pomáhat dětem, Lvíčatům. Letošního ročníku se zúčastnilo 8 žen s handicapem a 2 dívky z dětského domova jako Lvíčata, jejichž handicapem je absence fungující rodiny.

Co uvidíte v 6. dílu?

Lvice mají před sebou poslední den jejich cesty za překonáváním sebe samých. Ocitají se v pražském divadle v Celetné, kde na ně už čekají herci a manželé Igor Chmela a Jana Janěková. Překvapené Lvice se dozvídají, že jejich závěrečnou výzvou se stane divadelní improvizace ve stylu Partičky, a to rovnou před plným hledištěm. Tam se po pár hodinách tréninku usadí jejich rodiny a kamarádi. Po výzvách, kdy se Lvice plavily na raftech nebo jachtách, překonávaly strach z hadů či švábů, jsme jim do cesty postavili výzvu, která je opět vyvedla z míry. Ostych, tréma, prostředí, kde se ještě nikdy neocitly, jim stahuje žaludek strachem, ale jsou to Lvice, a tak ví, že to musí zvládnout! Pod taktovou ostřílených herců se musí během dopoledne naučit co nejvíce o herecké profesi a rovnou se pustit do toho nejtěžšího, improvizace. Lvice překonávají výzvy, aby dokázaly, že žena s handicapem může být silná, odvážná, krásná a inspirativní pro nás všechny. 

Pokud Vás zajímají medailonky jednotlivých žen, najdete je na YouTube kanálu Cesty za snem ZDE

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=9dbBtYK0hU8

Generálním projektem projektu: Generali Česká pojišťovna

Partneři: MONETA Money Bank, OttoBock, Dolphin Consulting, MasterTherm


Související

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg