komentář Přidal jsem několik míst (přes webové rozhraní) a ještě ten den (max. druhý) mi přišel email o schválení.... 11.3.2013 | Václav Miklas
komentář To Svambera .. můžu se zeptat jaké to bylo místo, já jsem to zkoušel a do druhého dne tam bylo, díky 10.3.2013 | David Lukeš
komentář Ale proč používat MHD? Je snad 400,- Kč měsíčně, jako kompenzace chabějící bezbariérové dopravy málo? Naše vláda si to nemyslí a nemyslí si to ani... 10.3.2013 | Moravák
komentář Nebudu se přít - záleží na noze. Jsem "hračičkář", tak si vedu přesnou evidenci nákladů, km,....... 10.3.2013 | Strakoš Pavel
komentář Kašlete na to. Před víc jak týdnem jsem přidal místo a dodnes tam není. Administrátor se asi dloube v ... 10.3.2013 | Svambera
komentář Obývám se, že pisatelka s anonymním nickem (proč ne?) nepochopila oč v této diskusi jde...... 9.3.2013 | Jura
komentář Pokusím se dát dohromady pokračování a pověsit ho příští týden, abychom mohli rozvíjet už konkrétní téma/témata ... 8.3.2013 | David Lukeš
komentář Zapoměl jsem ještě : dle TP má 5,3, ale syn s ním uměl i za 11 (měl ho 1 den půjčený, ještěže najel jen 300km.... 8.3.2013 | Strakoš Pavel
komentář Já jako jediný řidič za celou dobu mám 5,19 /100,(v létě s klimou). Pořizovací cena s doplňky 330000,-.... 8.3.2013 | Strakoš Pavel
komentář Návod na přidání místa na www.vozejkmap.cz. 1. Zelené tlačítko - Přidat místo 2. Otevře se tabulka k vyplnění údajů : PŘIDEJ MÍSTO... 8.3.2013 | VozejkMap
komentář Jsou také popsané bezbariérové nájezdy na chodníky vedoucí k popsaným objektům? POV je na mapování chabrus. 8.3.2013 |
komentář Drazí přátelé, kamarádi, známí i neznámí .. inu chtěla bych reagovat na neustále rádoby žádané téma – yes, we can ..... 7.3.2013 | Why not ?