Přidej
aktualitu
foto k článku
12.2.2024 | Celá ČR | Lucie Marková, sociální pracovnice Peer mentoring CZEPA

Dotazník z cestovního ruchu pro osoby se zdravotním postižením

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. je jedním z partnerů v projektu “Místa dostupná všem” (CE-Spaces4All). Projekt je zaměřen na zvyšování dostupnosti turistiky pro lidi se zdravotním postižením. V České republice se projekt zaměřuje na přeshraniční oblast.

Účelem dotazníku je získat informace o zkušenostech, preferencích a potřebách lidí se zdravotním postižením v oblasti cestovního ruchu. Informace získané z tohoto dotazníku budou analyzovány v rámci výše uvedeného projektu CE-Spaces4All (Střední Evropa-místa dostupná všem). Získané informace budou mít vliv na vývoj nových služeb pro OZP v oblasti cestovního ruchu. Tento konkrétní projekt se týká přeshraničních oblastí v následujících třech pilotních regionech: Slovinsko-Chorvatsko-Maďarsko, Rakousko-Česko a Polsko. V České republice a Rakousku se konkrétně jedná o města Znojmo a Retz a jejich okolí. Postřehy a doporučení jsou důležitá pro podporu turismu dostupného všem, tedy i lidem se zdravotním postižením. Dotazník k vyplnění ZDE:

https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=FqJghkZBLUatS2jjGt-2dhO2YvA7DihPrZZZoc5-_O9UM1JKWkk3RDg0NVpXWjAyN05IUkE0RkVaWCQlQCN0PWcu

Bližší informace o projektu: https://czepa.cz/mista-dostupna-vsem-ce-spaces4all/


Související

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg