Přidej
aktualitu
Vozejkov - Cestujete vlakem? Správa železnic prosí o vaše zkušenosti
10.11.2020 | Celá ČR | Denisa Salvová, redaktorka, VOZEJKOV

Cestujete vlakem? Správa železnic shromažďuje vaše zkušenosti

Správa železnic rozšiřuje služby pro hendikepované a inovuje svůj web. Nabízíme vám možnost zaslat připomínky k jeho podobě i k poskytovaným službám. Pozor, pouze do středy 18. 11. 2020.

Jak jsme vás na komunitním portálu Vozejkov.cz již informovali Správa železnic zavedla novou asistenční službu pro hendikepované, která je určena lidem se všemi typy zdravotního postižení, a to po celou délku trasy od přednádraží až na nástupiště. Takzvané mobilní čety by měly být k dispozici na většině nádražích v ČR a to bez ohledu na využívaného dopravce.

 

Vzniká nový web, mapuje se dostupnost služeb

Na tomto odkaze na web Správy železnic, s.o. https://www.spravazeleznic.cz/cestujici najdete informace o asistenci na nádražích a nástupištích, která je poskytována osobám se zdravotním postižením. Správa železnic nyní žádá hendikepované cestující, kteří využívají železniční dopravu o zpětnou vazbu. Snahou je zmapovat dostupnost asistence na nádražích a nástupištích a maximálně zoptimalizovat celý proces.

 

Podílejme se na změně k lepšímu

Jde o zaslání věcných připomínek s možným návrhem řešení, není cílem níže uvedený kontakt zahltit nářky, jak je vše špatné. Naopak, pokusme se býti nápomocní při hledání optimálního řešení. Prosíme o zhodnocení nejen služeb, ale i webu Správy železnic.

 

Vaše připomínky či podněty posílejte do středy 18. 11. 2020, a to na adresu  kratkymi@spravazeleznic.cz.

 

Zdroj: redakce, NRZP, foto: pxhere.com


Související

Přidej komentář
www.actreen.cz
baner-skoda-neridit_550x160-1.png