Přidej
aktualitu
foto k článku
7.1.2024 | Celá ČR | Libella design s.r.o.

Pozvánka na seminář Principy zdravého sezení na vozíku

Seminář teoretického i praktického shrnutí patologií sedu na vozíku pro všechny diagnózy a ukázka jejich korekcí prostřednictvím antidekubitního sedáku Libella Seat Varia se koná již 26. 1. 2024 v Centru Paraple.

Libella design v minulém roce obohatila nabídku svých produktů o odborné vzdělání pro své kolegy a kolegyně z celé České republiky. Měli jsme možnost již v roce 2022 uspořádat první seminář Principy zdravého sezení na vozíku, kterého se zúčastnilo 43 posluchačů a také v říjnu 2023 první akreditovaný Kurz Patologií pánve. Obě akce se dočkaly velkého úspěchu a na stejné vlně pokračujeme i v tomto roce. 

Proto přijměte naše pozvání k účasti na nadcházejícím celodenním semináři PRINCIPY ZDRAVÉHO SEZENÍ NA VOZÍKU pro odbornou veřejnost, který uskutečníme v pátek 26. 1. 2024 v Centru Paraple v Praze - Malešicích. Seminář je určen pro personál zdravotního zařízení s jakýmkoli zdravotnickým vzděláním, v rámci kterého by znalost přednášených technik mohla být využitelná, nebo který přijde do styku s vozíčkáři využívajícími antidekubitní sedák.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Principy zdravého sezení na vozíku

Seminář teoretického i praktického shrnutí patologií sedu na vozíku pro všechny diagnózy a ukázka jejich korekcí prostřednictvím antidekubitního sedáku Libella Seat Varia.

Co je účelem tohoto semináře?

Účelem je seznámení vás či vašeho zdravotního personálu se základními teoretickými znalostmi i praktickými ukázkami principů zdravého sezení na vozíku. Absolvent kurzu byl měl být schopen na základě semináře a případných konzultací s našimi ergoterapeutkami lépe posoudit posturu sedu na vozíku, rozeznat případné patologie sedu a jejich příčiny. Může poskytnout klientovi základní informace o funkcích a materiálech antidekubitního sedáku Libella Seat Varia, vyměnit na zkoušku některé díly (viz příslušenství v cenové nabídce), komunikovat s klientem o jeho dojmech. 

PROGRAM SEMINÁŘE A BLIŽŠÍ INFORMACE

K přihlášení na seminář využijete jednoduchého interaktivního formulářeRegistrace probíhá od 8. 1. 2024 do 15. 1. 2024 kdy uzavíráme přijetí veškerých přihlášek. Maximální kapacita semináře je 25 osob a uskutečníme jej v případě naplnění minimální kapacity 15 osob. Prosíme tedy o včasné zapsání do kurzu, jelikož v minulém ročníku byl kurz rychle naplněn. 

Celým dnem Vás provedou: naše vedoucí ergoterapeutka s praxí ze spinální jednotky FN Motol Bc. Veronika Liďáková, vedoucí ergoterapeutka Centra Paraple Bc. Barbora Rusínová a odbornice na zdravý sed na vozíku a odborná garantka semináře Zdeňka Faltýnková.

Dopolední teoretická část bude věnována problematice nejčastějších patologií, jejich příčin a důsledků včetně diagnostiky, vyhodnocení patologií a využití objektivní přístrojové techniky pressure mappingu. Odpolední praktická část bude probíhat formou workshopu s kazuistikami, ukázkami konkrétních zaměření sedu na vozíku a řešením korekce prostřednictvím antidekubitního sedáku Libella Seat Varia u dvou klientů. 

Libella Seat Varia - antidekubitní sedák, který se vám přizpůsobí

Libella Seat Varia byl navržen ve spolupráci s vozíčkáři, ergoterapeuty a fyzioterapeuty. Jedná se o unikátní systém, který za pomoci diagnostiky sedu a pressure mappingu umožňuje nastavit sedák každému "na míru" a kdykoli jej upravit podle aktuálních potřeb. Je tak možné rychle reagovat na aktuální problém, odlehčit místa vznikajícího otlaku a urychlit jeho léčbu.

V případě, že máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. S radostí informace týkající se našich produktů i programu EDU doplníme. Těšíme se na setkání a na sdílení nových poznatků a názorů.


Související

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg