Přidej
aktualitu
Foto: archiv Česká asociace ergoterapeutů
Foto: archiv Česká asociace ergoterapeutů
Foto: archiv Česká asociace ergoterapeutů
Foto: archiv Česká asociace ergoterapeutů
2.12.2021 | Celá ČR | redakce VOZEJKOV

Prestižní ocenění pro Zdeňku Faltýnkovou

Zdeňka Faltýnková, spinální specialistka CZEPA, byla za svou dlouholetou činnost, kterou věnovala spinálním pacientům oceněna Cenou za mimořádný přínos oboru ergoterapie v rámci evropského regionu. Zdeňce patří obrovský dík za její skvělou práci a moc gratulujeme!

Zdeňka Faltýnková, držitelka Ceny za mimořádný přínos oboru ergoterapie v rámci evropského regionu

Zdeňka Faltýnková je známá spinální specialistka, fyzioterapeutka a ergoterapeutka, která se celý profesní život věnuje tématu spinálních pacientů a dalších pacientů s poruchou mobility. Letos získala Zdeňka prestižní ocenění Rady ergoterapeutů evropských zemí za mimořádný přínos oboru ergoterapie v rámci evropského regionu. Speciální video gratulaci v rámci Konference CZEPA 5. listopadu 2021 přednesla Jana Jelínková, prezidentka České asociace ergoterapeutů ČR. 

Prezidentka České asociace ergoterapeutů ve svém projevu k udělení evropské ceny Fellowship Awards mimo jiné uvedla: "Jsi první Evopanka, která získala ocenění za dlouholetou, mimořádnou a skvělou práci v rámci oboru ergoterapie... Tvé přispění k oboru ergoterapie, ale i fyzioterapie, v oblasti problematiky osob po míšních lézích, je nedocenitelné. 

Evropskou cenu a certifikát převzala Zdeňka Faltýnková osobně 27. listopadu 2021 v rámci Konference České asociace ergoterapeutů.

Na konferenci bylo uvedeno video s osobní gratulací prezidentky a více prezidentky Rady ergoterapeutů evropských zemí (COTEC) paní Anu Söderström a paní Naomi Hankinson, které uvedly:  "Dobrý den, jsme potěšeni, že vy, jako česká asociace a hostitel našeho letošního kongresu, jste obdrželi cenu v rámci našeho Cotec Fellowship ocenění. Zdeňka je oddaná a nejlepší profesionálka v oblasti ergoterapie, se zaměřením na osoby s míšními lézemi, pomůcky, lektorskou činnost, a tréninkové terapie. Také přispěla k propagaci ergoterapie mezi profesní a širokou veřejností. Zdeňka je inspirativní a respektovaná kolegyně, lektorka, mentorka a poradkyně v oblasti pracovního zařazení. Jsme potěšeni, že můžeme Zdeňce Faltýnkové poblahopřát k obdržení ceny Cotec Fellowship a přejeme jí vše nejlepší v její další práci. Blahopřejeme."

Na celé video se můžete podívat ZDE.

Zdroj: Vozejkov, CZEPA, Hana Sixtová, COTEC, Česká asociace ergoterapeutů

překlad A. Kupková

Foto: archiv Česká asociace ergoterapeutů


Související

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png