Přidej
aktualitu
foto k článku
11.2.2024 | Celá ČR | Libella design s.r.o.

Ještě do 1. března za sníženou cenu!

Změna dph, navyšování cen energií, materiálů i jiné okolnosti nás nutí posunout ceny výše. Ale jelikož bychom vám chtěli dát možnost tuto situaci vstřebat, ještě do 1. března můžete se objednat na zaměření sedáku Libella Seat Varia za aktuálně sníženou cenu. Neváhejte a objednejte se ještě dnes!

Zpráva o stoupajících cenách kompenzačních pomůcek v nás vyvolává rozporuplné pocity. Snažíme se o dostupné zdravé sezení pro každého vozíčkáře, ale rostoucí náklady na energie, nájmy a materiály v kombinaci s našimi nároky na dodržení standardů kvality Libelly nás vedou ke změně ceníku Libella Seat Varia.

S touto situací jsme bojovali až do poslední chvíle, avšak nyní jsme nuceni u Libella Seat Varia konat.

Na změnu ceníku potřebujeme dostatek času, a tak máte možnost se do 1. 3. 2024 objednat na zaměření. Do čtvrtku 29. 2. 2024 včetně je cena sedáku Libella Seat Varia navíc ponížená oproti původní z důvodu snížení DPH.

Libella Seat Varia mění život, což dokazují i reference našich stávajících klientů, kterým děkujeme za důvěru.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně našich produktů se na nás neváhejte obrátit a nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, aby Vám žádná novinka ze světa Libella design neunikla.


Související

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg