Přidej
aktualitu
Zjišťujeme vaše aktuální potřeby
Zjišťujeme vaše aktuální potřeby
27.4.2020 | Celá ČR | Hana Sixtová | 1

Zjišťujeme vaše aktuální potřeby

CZEPA dotazník mapuje aktuální potřeby osob s poškozením míchy a jejich blízkých.

Období koronavirové epidemie přináší do celé společnosti řadu omezení. Jsme si vědomi toho, že mnoho omezení se týká i osob s zdravotním postižením a jejich rodin, které poskytují pomoc a podporu. Zdeňka Faltýnková, specialistka na spinální problematiku asociace CZEPA, je členkou několika pracovních skupin Pacientské rady (poradního orgánu Ministerstva zdravotnictví ČR). Vzhledem k tomu, že určitá omezení mohou trvat i delší období, podporují pracovní skupiny Pacientské rady nadále sběr dat a informací o potřebách osob se zdravotním postižením a jejich pečujících.

Proto se na Vás obracíme se stručným anonymním dotazníkem. Rádi bychom zmapovali vaše aktuální potřeby (VÁS - osob s poškozením míchy i VAŠICH BLÍZKÝCH, kteří Vám zajišťují péči a pomoc). Budeme rádi, když využijte i volný prostor, abyste vlastními slovy jasně formulovali své vyjádření a potřeby. Pokud máte zájem, můžete v závěru uvést i své jméno a kontakt - v takovém případě bychom se snažili s Vámi spojit a společně hledat potřebnou pomoc pro Vás.

S pozdravem
Zdeňka Faltýnková a tým CZEPA

DOTAZNÍK MŮŽETE VYPLNIT ZDE.

 

Zdroj: obrázek Pixabay.com

Diskuse

Hana Sixtová | 5.5.2020 14:23

Děkujeme všem, kteří k dnešnímu dni vyplnili dotazník a svěřili se se svými obtížemi a obavami. S těmi, kteří uvedli svůj kontakt, jsme se spojili a nabídli konkrétní pomoc. Tato nabídka z naší strany platí nadále, stejně tak jako Vaše možnost se k dotazníku vyjádřit.

Poměrně velká skupina osob (přes 40%) vyjádřila negativní vliv epidemie na psychiku a duševní stav. Dovoluji si proto upozornit na dřívější článek kolegů z ParaCENTRA Fenix Psychohygiena v čase karantény

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
zd-banner-vozejkov_200430.png