Přidej
video
dsc05065.jpg
dsc05075.jpg
dsc05037.jpg
dsc05047.jpg
19.9.2022 | Cesta za snem, z.s.

Seriál Lvice 2022 - 7. díl

Podívejte se na již 3. řadu seriálu Lvice. Před 8 handicapovaných žen jsme postavili úkoly, o kterých dopředu neměly žádné informace. Jak si dokázaly poradit jednotlivě i v rámci spolupráce v týmu? A který ze dvou týmů výzvy nakonec vyhrál? Podívejte se v našem 8 dílném seriálu.

Co jsou Lvice?

 

Lvice jsou projekt, v němž dostávají prostor handicapované ženy, aby ukázaly, že přesto, že se neobjevují na titulních stranách časopisů, jsou silné, odvážné, krásné a inspirativní. V rámci projektu Lvice každý rok tvoříme tým žen s různými druhy zdravotního handicapu. Jejich cílem je překonat překážky, které jim postavíme do cesty, překonat samy sebe, vytvořit fungující tým, prokázat svou odvahu, sílu, důvtip a v neposlední řadě inspirovat a pomáhat dětem, Lvíčatům. Letošního ročníku se zúčastnilo 8 žen s handicapem a 2 dívky z dětského domova jako Lvíčata, jejichž handicapem je absence fungující rodiny.

Co uvidíte v 7. dílu?

Sedmý bonusový díl seriálu Lvice 2022 přináší krátké improvizační představení týmu červených Lvic pod taktovkou herce Igora Chmely. Divadlo v Celetné je naplněno a diváci netrpělivě čekají, co Lvice po pár hodinách tréninku předvedou. Představení formou vtipných her ve stylu Partičky začíná. Lvice stojí před finální výzvou. Jsou nervózní, mají trému a vysychá jim v krku. Opona se zvedá a Lvice jdou na to! Lvice překonávají výzvy, aby dokázaly, že žena s handicapem může být silná, odvážná, krásná a inspirativní pro nás všechny. Společně podporujeme děti z dětských domovů, naše Lvíčata. 

Speciální poděkování @Igor Chmela a @divadlovceletné

Pokud Vás zajímají medailonky jednotlivých žen, najdete je na YouTube kanálu Cesty za snem ZDE

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=BgS7P94DALk

Generálním projektem projektu: Generali Česká pojišťovna

Partneři: MONETA Money Bank, OttoBock, Dolphin Consulting, MasterTherm

 


Související

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg