komentář
Ahoj, tady na jihu to s osobními asistenty nebude asi nic moc :( Budu držet palce, aby se někdo ozval :) Já bydlím kousek od Strakonic.
16.4.2022 | lukynecek.7
Ahoj, tady na jihu to s osobními asistenty nebude asi nic moc :( Budu držet palce, aby se někdo ozval :) Já bydlím kousek od Strakonic.
Zdravím, ráda bych se zeptala, zda nevíte o nějaké posilovně pro vozíčkáře, ale ne po úrazu. Díky.
1
1