Přidej
dotaz
20.12.2024 | 1

Dobrý den
prosím o radu. Jsem ID ve 3st, 63 let, od ovdovění žiji sama, bezdětná. Pohybuji se na mechanickém vozíku, auto nemám. 
Když jsem předloni měnila místo bydliště, 
 

Diskuse

Bc. Jan Chmúra, sociální pracovník CZEPA | 2.1.2025 11:17

Dobrý den, Váš dotaz není dopsaný. Vložte jej znovu. Rádi Vám odpovíme.

S pozdravem - B. Sabóová - sociální pracovnice

Přidej odpověď
banner-handy.jpg
untitled-24.png