Adresář užitečných organizací

Česká asociace paraplegiků – CZEPA, z.s. nabízí mnoho služeb a projektů. Mezi tradiční, každodenně využívané patří odborné sociální poradenství. Na základě Vašich častých dotazů jsme připravili adresář, ve kterém najdete tipy a kontakty na organizace a instituce, podporu v oblasti financování, možnosti zajištění kompenzačních pomůcek, kontakty v oblasti dopravy, vzdělání či informační zdroje a média pro osoby se zdravotním postižením.

Každá kapitola má své vnitřní/bližší členění pro rychlejší orientaci. Kontakty nabízíme zejména formou odkazu na webové prezentace jednotlivých organizací či poskytovatelů služby. Vy můžete danou službu podle vlastní zkušenosti ohodnotit (+, -). Pokud chcete doporučit další (v tomto adresáři neuvedené) poskytovatele, zašlete prosím Váš tip administrátorovi portálu Vozejkov.cz na emailovou adresu vozejkov@czepa.cz.

Pokud máte zájem využít bezplatné sociální poradenství pracovníků asociace CZEPA (sociální pracovnice, specialistka na spinální problematiku), obraťte se přímo na pracovníky asociace či na centrální emailovou adresu czepa@czepa.cz.

Pokud hledáte bezbariérově přístupné objekty – ubytování, stravování, zdravotnická zařízení, služby aj. (nejen na území ČR), využijte aplikaci bezbariérových míst VozejkMap.cz.

banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png