Česká asociace paraplegiků – CZEPA, z.s. nabízí mnoho služeb a projektů. Mezi tradiční, každodenně využívané patří odborné sociální poradenství. Na základě Vašich častých dotazů jsme připravili adresář, ve kterém najdete tipy a kontakty na organizace a instituce, podporu v oblasti financování, možnosti zajištění kompenzačních pomůcek, kontakty v oblasti dopravy, vzdělání či informační zdroje a média pro osoby se zdravotním postižením. (z označených textů rychlý link do adresáře)

Každá kapitola má své vnitřní/bližší členění pro rychlejší orientaci. Kontakty nabízíme zejména formou odkazu na webové prezentace jednotlivých organizací či poskytovatelů služby. Vy můžete danou službu podle vlastní zkušenosti ohodnotit (+, -) a přidat osobní komentář. Pokud chcete doporučit další (v tomto adresáři neuvedené) poskytovatele, zašlete prosím Váš tip administrátorovi portálu Vozejkov na email: vozejkov@czepa.cz.

Pokud máte zájem využít bezplatné sociální poradenství pracovníků asociace CZEPA (sociální pracovnice, specialistka na spinální problematiku), obraťte se přímo na pracovníky asociace či na centrální emailovou adresu czepa@czepa.cz. Také můžete využít bezplatnou anonymní poradnu (link na vložit dotaz) portálu Vozejkov.cz.

Pokud hledáte bezbariérově přístupné objekty – ubytování, stravování, zdravotnická zařízení, služby aj. (nejen na území ČR), využijte aplikaci bezbariérových míst VozejkMap.cz.

skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
zd-banner-vozejkov_200430.png