Dobrý den, prodávám motomed staršího typu, plně funkční za 30.000 Kč. U nás už ho bohužel nemá kdo používat. Pokud máte zájem, obraťte se na mě, prosím, prostřednictvím emailu, ráda zašlu foto.
8.2.2013
Dobrý den, děkujeme za nabídku. Jako registrovaný návštěvník sítě Vozejkov.cz můžete sama vložit inzerát k prodeji jako článek (součástí mohou být i fotografie). Pokud s vložením inzerátu potřebujete pomoci, kontaktujte správce sítě Jiřího Čelouda na emailu vozejkov@czepa.cz či napište na email czepa@czepa.cz.

Hana Sixtová, sociální pracovnice CZEPA
Dobrý den,
jsem na vozíku a mám skoliózu páteře. Existují nějaké cviky na skoliózu a na posílení horních končetin, které můžu dělat sám na vozíku? Děkuji
5.2.2013
Dobrý den, rozhodně takzvaná korekční cvičení existují, avšak před doporučenými cviky Vás fyzioterapeut musí nejdříve vyšetřit a zhodnotit, co je příčinou Vaší skoliózy. Zásadní je pak korekce sedu na vozíku, pokud na něm trávíte většinu dne. Napište mi , prosím, na mou mailovou adresu Váš telefonický kontakt a mailovou adresu, zkusím poradit více.

Zdeňka Faltýnková
Dobrý den, rád bych jel na opakovanou rehabilitaci do Košumberku. Někde jsem slyšel, že i opakovanou rehabilitaci musí schválit revizní lékař. Jak to tedy je?
6.12.2012
Dobrý den,
pokud chcete nastoupit na opakovanou rehabilitaci např. do Hamzovy odborné léčebny:
- na klasickou ústavní lůžkovou rehabilitaci - musíte podat návrh na léčebnou rehabilitační péči v odborné léčebně na předepsaném formuláři (ke stažení zde: http://www.hamzova-lecebna.cz/obrazky/dokumenty/zadost.pdf) a návrh musí schválit revizní lékař.
- na spinální rehabilitační jednotce - souhlas revizního lékaře nepotřebujete.

Dominika Horáková
« | 1 | .. | 3 | 4
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png